Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kinga234

Były chłopak

Polecane posty

Mój były chlopak został moim przyjacielem,mamy dobrą relacje ze sobą,jednak ja nadal cos do niego czuję. Spotykamy się,przytulamy się,jesteśmy bardzi blisko siebie jednak unika pocałunku,bardzo mnie to dziwi,ponieważ między nami jest naprawdę dobrze. Dodam,że często ja pisze,staram sie utrzymywac kontakt,stąd moje pytanie. Co powinnam zrobic? Myslę o 3 opcjach:

1.oziębić kontakt,moze jak zatęskni to cos się Zmieni?

2. Powiedzieć mu o tym,porozmawiac z nim tylko nie wiem jaki przyniesie to skutek.

3. Odpuscic i zerwać z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kinga234 napisał:

Mój były chlopak został moim przyjacielem,mamy dobrą relacje ze sobą,jednak ja nadal cos do niego czuję. Spotykamy się,przytulamy się,jesteśmy bardzi blisko siebie jednak unika pocałunku,bardzo mnie to dziwi,ponieważ między nami jest naprawdę dobrze. Dodam,że często ja pisze,staram sie utrzymywac kontakt,stąd moje pytanie. Co powinnam zrobic? Myslę o 3 opcjach:

1.oziębić kontakt,moze jak zatęskni to cos się Zmieni?

2. Powiedzieć mu o tym,porozmawiac z nim tylko nie wiem jaki przyniesie to skutek.

3. Odpuscic i zerwać z nim kontakt.

Moze nieprzyjemny zapach z ust czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kinga234 napisał:

pocałunku

Odpowiedz sobie na pytanie kiedy unikałabyś sama pocałunku. Na myśl przychodzą mi dwa scenariusze.

Pierwszy to sytuacja w której on zwyczajnie chce być tylko Twoim przyjacielem. Nie po to jest byłym chłopakiem by znów nim być. Jest to bardzo prawdopodobna opcja. Jesteście blisko, ale nie jesteście parą.

Drugi to niechęć by  bliskość zaprowadziła Was do 🛏️

Trzeci to 2w1.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×