Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Czy to prawda ?

Polecane posty

Czy to prawda że jeśli mam teraz 22 lata i miseczkę bardzo małe A to jest jakaś szansa że urosną mi piersi np w wieku 40 lat? Bardzo chciałabym być już starsza osoba ale mieć przynajmniej piersi. Czy u każdego osobnika płci żeńskiej z wiekiem rosną czy do końca życia zostaną mi takie małe jak groszki ? Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piersi nie rosną z wiekiem tylko wraz z wagą, czyli jeśli z wiekiem nabierzesz ciała to i piersi Ci się powiększą. 

Ja w wieku 20 lat i przy wzroście 167 cm ważyłam 48 kg i  miałam miseczkę B (70 B), teraz 42 lata i waga 60kg i miseczka C (ale 75 C, więc gdyby było 70 to było by 70 D )

W czasie ciąży i karmienia piersi też rosną, ale niestety potem racają do tego co było - no chyba, ze przytyjesz w ciaży i nie schudniesz. 

Jeśli masz małe piersi to one olbrzymie nigdy nie będą.

Edytowano przez Wiosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, od wieku to nie zależy. Jak poprzedniczka napisała, gdy piersi są małe, to raczej wielkie nigdy już nie będą. Po ciąży też jest różnie. Najważniejsze by piersi badać, obojętnie czy są małe czy duże. Można w domu np. specjalną rękawicą z płynem pomiędzy warstwami do samobadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by tak było. Mi po ciąży jeszcze bardziej zmalały, jestem płaska jak decha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z radością wróciła do tamtych małych piersi z młodości. Chociaż i teraz nie są ogromne, to niestety pamiętam jak wygodnie było z małymi. Mogłam biegać skakać, spać na brzuchu. Teraz jest masakra. Boli i ciągnie, są ciężkie i niewygodne. Dobrze dobrane staniki niewiele pomagają. 

Trzeba się cieszyć tym co się ma. Dla mężczyzny, który Cię naprawdę lubi/kocha rozmiar nie ma znaczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kasiula3 napisał:

Niestety, od wieku to nie zależy. Jak poprzedniczka napisała, gdy piersi są małe, to raczej wielkie nigdy już nie będą. Po ciąży też jest różnie. Najważniejsze by piersi badać, obojętnie czy są małe czy duże. Można w domu np. specjalną rękawicą z płynem pomiędzy warstwami do samobadania.

Myślę że jednak zależy. Ja mam  70 b. Obie babcię miały duże piersi. Mama ma 75 d

Wiedziałam jej zdjęcia jak była w moim wieku. Miała podobne co ja teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Aga98 napisał:

Myślę że jednak zależy. Ja mam  70 b. Obie babcię miały duże piersi. Mama ma 75 d

Ale to nie jest wynik wieku tylko ilości tłuszczu.

35 minut temu, Aga98 napisał:

Wiedziałam jej zdjęcia jak była w moim wieku. Miała podobne co ja teraz

To jeszcze zapytaj ile wtedy ważyła a ile teraz i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtedy 48, teraz z 63

Ją ważę 50 ale jestem trochę wyższa,, więc stosunek wzrostu do wagi podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 5 tysięcy możesz sobie powiększyć za pomocą operacji plastycznej do dowolnego rozmiaru. Naturalnie ci już nie urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2020 o 22:52, xNiktx napisał:

Czy to prawda że jeśli mam teraz 22 lata i miseczkę bardzo małe A to jest jakaś szansa że urosną mi piersi np w wieku 40 lat? Bardzo chciałabym być już starsza osoba ale mieć przynajmniej piersi. Czy u każdego osobnika płci żeńskiej z wiekiem rosną czy do końca życia zostaną mi takie małe jak groszki ? Pomocy.

Rosną nie z wiekiem ale z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2020 o 20:28, Adelinaa18 napisał:

Za niecałe 5 tysięcy możesz sobie powiększyć za pomocą operacji plastycznej do dowolnego rozmiaru. Naturalnie ci już nie urosną.

Nie wydaje mi się żeby mi nie urosły z wiekiem bo ciało z wiekiem się zmienia i nie wierzę w to że będę do 40 stki tak samo wyglądać . A jeśli będę to nigdy się nie zestarzeje będę zawsze ładnie młodo wyglądać pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2020 o 20:28, Adelinaa18 napisał:

Za niecałe 5 tysięcy możesz sobie powiększyć za pomocą operacji plastycznej do dowolnego rozmiaru. Naturalnie ci już nie urosną.

Nie mam takiej możliwości na operację plastyczną pieniędzy nie mam. Zostaje mi tylko czekanie że może coś drgnie 

Edytowano przez xNiktx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2020 o 00:10, Wiosenka napisał:

Piersi nie rosną z wiekiem tylko wraz z wagą, czyli jeśli z wiekiem nabierzesz ciała to i piersi Ci się powiększą. 

Ja w wieku 20 lat i przy wzroście 167 cm ważyłam 48 kg i  miałam miseczkę B (70 B), teraz 42 lata i waga 60kg i miseczka C (ale 75 C, więc gdyby było 70 to było by 70 D )

W czasie ciąży i karmienia piersi też rosną, ale niestety potem racają do tego co było - no chyba, ze przytyjesz w ciaży i nie schudniesz. 

Jeśli masz małe piersi to one olbrzymie nigdy nie będą.

Jasnowidz jesteś że tak mi piszesz że nigdy nie urosną? Nie znasz moich genów moja mama siostry mają duże a ja taki kurdupel jestem czuję się jak ostatnia pokraka ktora matka natura nie kocha bo mnie nie obdarzyła takim darem. Ja tylko chce dobrych odpowiedzi że może jest jakaś szansa że urosną a ja się jeszcze bardziej dołuje teraz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2020 o 00:27, Sylwusia napisał:

Fajnie by tak było. Mi po ciąży jeszcze bardziej zmalały, jestem płaska jak decha.

Ja też jestem jeszcze bardziej płaska niż byłam. Ciąża mi jednak nie służyła a wręcz pogorszyła moje samopoczucie i wygląd. Brzuch mam płaski piersi nie mam wgl  nogi tak chude jak u sarny a jem normalnie. Kiedyś inaczej wyglądałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×