Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
serduszko7

Często śni mi się cmentarz

Polecane posty

Śniło mi się że jestem na cmentarzu i szukam grobu swojego byłego chłopaka, który zmarł kilka lat temu, ale jeszcze nie byłam u niego na grobie (bardzo duża odległość, związek na odległość to był). Chodzę po cmentarzu, widzę kości, szukam jego grobu ale nie mogę znaleźć. Jego też nie widzę. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz wyrzuty sumienia, że nie odwiedziłaś jego grobu? Jeśli tak, to zmów modlitwę w jego intencji, zawsze to forma pamięci o nim

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze on chce sie z Toba pozegnac. Wola Cie bys zapalila mu swieczke i zmowila za niego modlitwe,albo zwyczajnie pozegnala sie z nim.

Duchy ktore zmarly smiercia tragiczna czesto nie umieja przejsc na druga strone,albo nie chca. Czuja ze cos maja jeszcze do zrobienia. Duchy ktore zmarly na jakas chorobe i ktore wypieraly ja do samego konca,nie umieja pogodzic sie ze umarly. Czuja jakis niedosyt i nawiedzaja nas w snach.

Jezeli Twoj chlopak nie byl nigdy w miejscu w ktorym obecnie mieszkasz nie moze przyjsc i pozegac sie osobiscie,przesyla Ci sen by zmusic Cie do przyjazdu na cmentarz. Byc moze ma tez zbyt malo energii.

Wez napisz list do niego. Pozegnaj sie w tym liscie z nim. Opisz co czujesz,co czulas po jego smierci. Spal ten list na swiezym powietrzu,tak by dym ulecial do gory. Nie moze byc wiatru.  Jezeli opiszesz wszystko z glebi serca, to sen nie powinien sie juz powtorzyc. Znaczy ze odczytal i przyjal pozegnanie. Jezeli sen sie bedzie powtarzal musisz pojechac na cmentarz i zapalic mu znicz,bo innej formy nie przyjmie. 

Ja wiem ze to brzmi jakbym byla nawidzona,ale skoro neka Cie sen o zmarlym to on cos che od Ciebie inaczej nie zazna spokoju. Sprobuj,nic na tym nie stracisz,a jemu mozesz dac spokoj duszy.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×