Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
submissive_boy

Najbardziej upokarzające rzeczy jakie zrobiliście.

Polecane posty

Hej. 
Zapraszam do wypowiedzenia się w tym temacie osoby, którym podoba się erotyczne upokorzenie. Jakie najbardziej odjechane rzeczy zrobiliście aby zaspokoić swój fetysz? 

Ja pojechałem kiedyś pociągiem 60 km do dziewczyny, z którą pisałem przez Internet kilka dni tylko po to aby wylizać jej pupę. To był mój pierwszy raz z lizaniem tyłka i nie wiedziałem czy tego naprawdę chce ale ona była tak dominująca, że nie potrafiłem się przeciwstawić. Jakoś nigdy nie myślałem o tym, że pupa ma swój specyficzny smak. Pamiętam, że gdy go poczułem byłem strasznie zmieszany. Po tym jak jej wylizałem pupę kazała mi wracać do siebie. Poprosiłem o możliwość skorzystania z łazienki aby popłukać usta ponieważ drogę powrotną miałem odbyć też pociągiem. Dziewczyna się na to zgodziła ale potem rzeczywiście musiałem sobie już pójść. W drodze powrotnej do domu byłem tak napalony, że myślałem, ze zwariuje. Nie pamiętam żadnego widoku z za okna bo cały czas skupiałem się na tym co się działo wcześniej. 

Podzielcie się proszę swoimi historiami. Wiem, że upokorzenie  dla każdego pojęcie upokorzenia jest indywidualne ale tutaj chodzi o upokarzające w Waszym odczuciu. 

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wieczoru 
Submissive Boy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się kiedyś tak bawiliśmy, że pozwoliłam się związać nago i siedziałam po środku pokoju w czasie kiedy mój chłopak i jego koledzy się na mnie patrzyli i spuszczali... Mega podniecające. A jak już nie mogłam wytrzymać i musiałam dość to związali mi ręce z tyłu, zawiązali oczy, kazali wyjść przed dom i siedzieć na takim plastikowym krześle na wibratorze i w ten sposób doszłam, na oczach kierowców którzy akurat tedy przejeżdżali

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Adelinaa18 napisał:

My się kiedyś tak bawiliśmy, że pozwoliłam się związać nago i siedziałam po środku pokoju w czasie kiedy mój chłopak i jego koledzy się na mnie patrzyli i spuszczali... 

Mega. Wyobrażam sobie jakie to musiało być dla Ciebie poniżające i bardzo mi się to podoba. Znałaś się z jego kolegami wcześniej czy byli Tobie obcy ? Kierowcy w samochodzie też musieli mieć miły widok. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×