Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
allaroundyouallaroundme

pomocy

Polecane posty

witam mam pewien problem który nie daje mi zyc, mimo że wiem ze to niemożliwe I dużo osób próbowało utwierdzic mnie w tym przekonaniu, nie wynika to z niewiedzy tylko z moich natrectw I paniki, od jakiegoś czasu bolal mnie brzuch I bylo mi niedobrze, nigdy nie mialam zadnego stosunku seksualnego z inną osoba, ale  mimo to ppmyslalam ze moge być w ciąży, czy to możliwe żebym w niej była jeśli ktoś wcześniej kto korzystał z prysznica I zostawił na sluchawce substancje ( wiadomo jaką ale nie wiem czy ona tam była I czy jeśli nie było to czy I tak moge byc) ,no  potem ja użyłam tej słuchawki, czy jest jakaś szansa?! wiem jak  paradoksalnie brzmi moja wypowiedz ,i wiem ze to niemożliwe fizjologicznie ,ale proszę mi powiedzieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, allaroundyouallaroundme napisał:

wiem ze to niemożliwe fizjologicznie ,ale proszę mi powiedzieć 

Jasne, że to możliwe. Poczytaj Nowy Testament. Prawie wszyscy wiedzą, że to prawda. Niepokalane poczęcie istnieje. 😌

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, allaroundyouallaroundme napisał:

witam mam pewien problem który nie daje mi zyc, mimo że wiem ze to niemożliwe I dużo osób próbowało utwierdzic mnie w tym przekonaniu, nie wynika to z niewiedzy tylko z moich natrectw I paniki, od jakiegoś czasu bolal mnie brzuch I bylo mi niedobrze, nigdy nie mialam zadnego stosunku seksualnego z inną osoba, ale  mimo to ppmyslalam ze moge być w ciąży, czy to możliwe żebym w niej była jeśli ktoś wcześniej kto korzystał z prysznica I zostawił na sluchawce substancje ( wiadomo jaką ale nie wiem czy ona tam była I czy jeśli nie było to czy I tak moge byc) ,no  potem ja użyłam tej słuchawki, czy jest jakaś szansa?! wiem jak  paradoksalnie brzmi moja wypowiedz ,i wiem ze to niemożliwe fizjologicznie ,ale proszę mi powiedzieć 

Nie da rady. Możesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, allaroundyouallaroundme napisał:

dla mnie to nie jest zabawne

Biblia nie jest zabawna. Obrażasz uczucia religijne milionów Polaków. 😠

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×