Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AustralianUnicorn

Dieta keto - efekt jojo?

Polecane posty

Czesc wszystkim. Czy jest na tym forum ktos kto ukonczyl diete keto i nie mial efektu jojo. Chcialabym zrzucic jakies 10kg. Dieta keto do mnie przemawia, bo nie trzeba sie glodzic i mozna w miare normalnie funkcjonowac i jesc. Niestety kilka lat temu robilam ja przez kilka tygodni - kilogramy bardzo ladnie lecialy ale po zakonczeniu byl niestety efekt jojo i to w kilka tygodni. Co ciekawe wcale sie po niej nie obzeralam - jadlam normalnie i cwiczylam. Zastanawiam sie czy cos zrobilam nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że keto to nie dieta, to styl życia.. polecam znaleść grupy na fb keto 🙂 będzie wsparcie i wahowa rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zajmuję się zdrowym zywieniem i z doświadczenia wiem, że połowa sukcesu to jednak zmiana nawyków żywieniowych.

owszem też wspomagam się ja akurat koktajlami Body &mind bo po nich nie czuję głodu przez ok3-4 godziny i dokładam zdroee żywienie i nie mz totalnie żadnego efektu jojo bo to nie drakońską dieta i organizm nie próbuje odkładać nadwyżki kalorycznej na wypadek głodówki. bo głodówki nie ma.normalnie jem. .

pomyśl o tym bo kazda dieta to deficyt kaloryczny. więc organizm próbuje odzyskac i zachomikowac potem  kcal na taką ewentualność. a jak postawisz na zdrowe żywienie to możesz być pewna barku efektu jojo.  w body& mind mają Koktajle ktore maja zaledwie 220 kcal ( roślinne) a wszystkie wartości odżywcze jsk w normalnym posiłku.mozesz się tym wspomagać i cała reszta zdrowe nawyki żywieniowe. i kiligramy same lecą w dol i już nie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to zastanawia, ostatnio stała się strasznie popularna i jestem ciekawa czy przynosi jakieś rzeczywiste efekty..czytałam o tym trochę na fitlinepolska.pl, ale sama nwm, mnóstwo osób korzysta, chwali, ale opinie dietetyków nie są zbyt przychylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×