Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej jestem w ciąży obecnie 25 TC  jakoś się nie pokoje mała prawię nie wyczuwam a wizytę mam w piątek nie wiem co robić ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo nie wyczuwasz? Zjedz coś słodkiego, połóż się na boku, na plecach i poczekaj. Jak dalej nie poczujesz ruchów lub się niepokoisz to jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed sylwestem 29 źle się czułam poszłam do ginekologa dodatkowo sprawdził i powiedział że ok .. wczoraj jeszcze takie tekie delikatne ruchy chulam dziś trochę też ale no właśnie ale wczoraj jak kichlam nie wiem czy to był mocz chłopak pojechał do aptekek i w zednym nie mieli w aptece papierki lakmusowe nawet nie wiedzieli co to jest a dziś w sumie to nie ma mnie kto zawies do szpitala bo do jutra w domu sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz stetoskop w domu? Jeśli tak, to przyłóż do brzucha i spróbuj serduszka wysłuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie... Jeśli nie masz cukrzycy ciążowej, ani innych przeciwwskazań kup sobie i zjedz jakieś dwa na bogato polukrowane pączki. Po takim skoku cukru dzieciaki zaczynają kicać w brzuchu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cukier nie miałam badania jem słodkie jak na razie co dzień .. tak się zastanawiam czy do położnej nie zadzwinc ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teresa27 napisał:

Hej jestem w ciąży obecnie 25 TC  jakoś się nie pokoje mała prawię nie wyczuwam a wizytę mam w piątek nie wiem co robić ☹️

Wiesz też miałam z tym problem. Też nie czułam ruchów małej. Ale jak tylko zjadłam coś słodkiego to od razu zaczęła fikać. Może ty też zjedz coś słodkiego, a jak to nie pomoże to skontaktuj się ze swoim lekarzem jeśli masz do niego kontakt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kontakt byłam 29 dodatkowo bo się źle czułam cały du brzucha bolał ale powiedział że wszystko jest ok że mam dopiero teraz przys spowrotem nią kontrolę 8 stycznia .. 

A wcześniej kichlam i nie wiem czy to był mocz i się przestraszyłam trochę a dziś czuje się trochę słabo i całe dzień leżę .. 

Mam nr też do położnej ktura wybrałam ale nie wiem czy ona nie powie że mam czekać do 26 TC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Teresa27 napisał:

Mam kontakt byłam 29 dodatkowo bo się źle czułam cały du brzucha bolał ale powiedział że wszystko jest ok że mam dopiero teraz przys spowrotem nią kontrolę 8 stycznia .. 

A wcześniej kichlam i nie wiem czy to był mocz i się przestraszyłam trochę a dziś czuje się trochę słabo i całe dzień leżę .. 

Mam nr też do położnej ktura wybrałam ale nie wiem czy ona nie powie że mam czekać do 26 TC 

Matki mają przeczucia, więc skoro uważasz, że jest coś nie tak, to pewnie coś jest na rzeczy. Lepiej zareagować bez potrzeby i nie myśl, że ktoś Cię będzie osądzać, że jesteś przewrażliwiona. Bo jesteś! Jesteś w ciąży i masz prawo się bać o siebie i dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×