Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrielkr

Mam 24 lata.

Polecane posty

Cześć, chciałbym zapytać się o jedną kwestię. 

Mam 24 lata, mam dziewczynę, mieszkam z rodzicami w bliźniaku, gdzie nad nami mieszka ciocia z wujkiem. Otóż, kiedy byłem w wieku 13-17 lat, niesamowicie podniecała mnie moja ciocia, ma niesamowicie duży biust, pamiętam jak miałem poniżej 10 lat, chodziłem bez stanika, często blisko trzymając piersi mojej twarzy.. Teraz wraca to podniecenie, gdyż będąc u niej z pocztą była bez stanika w samej bluzce, z dużym biustem i sterczącymi sutkami,ta sytuacja powtórzyła się kilka razy.. sama przyszła na dol do mnie po cukier, znowu bez stanika z sterczącymi sutkami.. otarła się nimi o mnie i sytuacja teraz na tydzień czasu ucichła... Mam ochotę na nią, podnieca mnie i chciałbym potrzymać, possać jej piersi, jestem w stanie to zrobić, ale boje się pierwszego kroku a dokładnie konsekwencji. Ktoś może obiektywnie na to spojrzeć i doradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gabrielkr napisał:

Chodziłem bez stanika, często blisko trzymając piersi mojej twarzy.. (...)

chciałbym potrzymać, possać jej piersi, jestem w stanie to zrobić, ale boje się pierwszego kroku a dokładnie konsekwencji. Ktoś może obiektywnie na to spojrzeć i doradzić? 

Nie wystarczą ci swoje piersi? 🤣🤣🤣 Jak już piszesz provo to sprawdź przed wysłaniem 😉😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Skromna Ja napisał:

Nie wystarczą ci swoje piersi? 🤣🤣🤣 Jak już piszesz provo to sprawdź przed wysłaniem 😉😎

Na prawdę?.. nie chciałem edytowac tematu, zwykły błąd słownika. Nie spodziewałem się, że ktoś tego nie zrozumie. Ale ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gabrielkr napisał:

Ktoś może obiektywnie na to spojrzeć i doradzić? 

Nie powstrzymuj się dłużej. Przy pierwszej okazji złap ją za cycki, podnieś koszulkę i ssij. W najgorszym przypadku Ci nie pozwoli a jeśli się jej spodoba to będziecie częściej to robić. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Jak miałeś 10lat wujek może by Ci wybaczył, i nie wkurzyłbyś dziewczyny...
Inna sprawa, że ciocia mogła być wtedy dużo bardziej zadowolona z wujka...

Może zabierz się za starsze, a za 10lat, szukaj młodszej dziewczyny...

 

Poza tym ta Ciocia jest twoją genetyczną krewną czy małżeńsko spowinowaconą?

Bo zabierania się za krewnych to nawet rodzimowierczy i pogańscy duchowni by odradzali....

Tak, to jest moja ciocia, siostra mojego taty. Odczuwam jak by sama dawała mi sygnały, tym chodzeniem bez stanika w taki jakby ostentacyjny sposób. Ona ma ponad 50 lat,jak nie pod 60 podchodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gabrielkr napisał:

Tak, to jest moja ciocia, siostra mojego taty. Odczuwam jak by sama dawała mi sygnały, tym chodzeniem bez stanika w taki jakby ostentacyjny sposób. Ona ma ponad 50 lat,jak nie pod 60 podchodzi. 

nie podobają mi się te twoje wyznania ... o treści "kazirodczo-p.e.d.ofil.skiej" - tak na prawdę chyba jest to post do zgłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×