Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ann94Sl

53 dc a brak okresu

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa jeśli w złym dziale proszę o poprawienie. 
Kilka lat temu staraliśmy się z mężem o dziecko, leczyliśmy się i nic z tego nie wyszło. Teraz spóźnia mi się okres.. przez zawirowania świąteczne zupełnie tego nie zauważyłam. Ogólnie czekam na okres bo mam iść do szpitala. Czy któraś z was miała coś takiego? Cykle zwykle 32-35 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałaś sporo stresu ostatnio to może przez to. Zrób test, idź do ginekologa i nie stresuj się. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta hcg do zrobienia i tyle w temacie, chyba że krwawienie wystąpiło... Zawsze dobrym rozwiązaniem jest robienie testów owulacyjnych, osobiście uważam, że najlepiej mieć tester owu na ślinę i ten poziom lh kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tam okres powrócił? mojej koleżance przy staraniach o dziecko pomocny byl tester owulacyjny afrodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniło się? Przy planowaniu dziecka warto zaopatrzyć się w domowy monitoring cyklu, gdzie wszystko się zapisuje i mozna te zapisy pokazywać gin na wizytach. Ja kiedyś mialam taki komputer cyklu, chyba niemieckiej marki, byłam zadowolona, ale dałam kuzynce później, bo jej bardziej był potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×