Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asia.323

Miłość

Polecane posty

Hej .mam 30 lat mój partner 60 wiem wiem ,że dużo ale to nie sponsoring ani nic podobnego jesteśmy ze sobą ponad 3 lata mieszkamy ,żyjemy dogadujemy się. A do sedna to jest najlepszy partner do łóżka (Nie tylko do łóżka ) jakiegokolwiek miałam, dzięki niemu potrafię mieć kilka orgazmow pod rząd,  jest czuły barbarzyńca:) rodzina przyzwyczajiła się do różnicy wieku choć docinki były,  znajomi część przestała ze mną rozmawiać ,ale uważam że to nie przez partnera ale  ze otworzyłam firmę (Ale to drugi temat  pełen wyrzeczeń płaczu i satysfakcji że mogę potrafię) z łóżka nie wychodzimy szybko lubimy pieścić się dotykać i rznac .i tu sedno .wiek nie ma znaczenia jak trafisz na swój ideał walcz doceniaj troszcz się,bo to miłość jedyną taka w życiu.   I do ludzi nie oceniacie w przedziale wiekowym z wyglądu bez poznania historii jesteśmy zakochana w ogień bym skoczyła za Nim. I tyle 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak duża różnica wieku, akceptowana jest powszechnie, tylko w przypadku gwiazd i celebrytów. Tym, wypada i uchodzi wszystko. Im wyższy status społeczny, tym mniej szokują wszelakie wybryki.

Wśród zwykłych zjadaczy chleba, budzi to pewien niesmak. Trzeba czasu, aby sytuacja została zaakceptowana. Jeśli jesteście razem szczęśliwi, to nic mnie tu nie szokuje. Znam osobiście, bardzo atrakcyjnego 60-cio latka. Jeżeli taki Ci się przytrafił, to gratuluję 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Asia.323 napisał:

Hej .mam 30 lat mój partner 60 wiem wiem ,że dużo ale to nie sponsoring ani nic podobnego jesteśmy ze sobą ponad 3 lata mieszkamy ,żyjemy dogadujemy się. A do sedna to jest najlepszy partner do łóżka (Nie tylko do łóżka ) jakiegokolwiek miałam, dzięki niemu potrafię mieć kilka orgazmow pod rząd,  jest czuły barbarzyńca:) rodzina przyzwyczajiła się do różnicy wieku choć docinki były,  znajomi część przestała ze mną rozmawiać ,ale uważam że to nie przez partnera ale  ze otworzyłam firmę (Ale to drugi temat  pełen wyrzeczeń płaczu i satysfakcji że mogę potrafię) z łóżka nie wychodzimy szybko lubimy pieścić się dotykać i rznac .i tu sedno .wiek nie ma znaczenia jak trafisz na swój ideał walcz doceniaj troszcz się,bo to miłość jedyną taka w życiu.   I do ludzi nie oceniacie w przedziale wiekowym z wyglądu bez poznania historii jesteśmy zakochana w ogień bym skoczyła za Nim. I tyle 😉

emmm, próba wybadania tematu czy masz szanse u jakieś młodej kobietki ? 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×