Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adka

Skarpeta w koczku

Polecane posty

1 godzinę temu, Adka napisał:

Gdzie jest wątek o muczosach ?

"jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..." 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wandzia na insta narzeka, ze ciastko daje w kość 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na wanda hmcloud pl

 

tam wszystkie gadamy, mozna czytac bez rejestracji a komentowac juz tylko z rejestracja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kalifornijska napisał:

Czy nowe forum wszystkim działa, bo jestem tam zarejestrowana i cały czas wyskakuje błąd? 😕

mam to samo.

Wczoraj zdążyłam napisać jeden post powitalny i na tym się skończyło. Dzisiaj zdążyłam zobaczyć, że wątek ma 48 stron i znowu błąd 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nesquik napisał:

mam to samo.

Wczoraj zdążyłam napisać jeden post powitalny i na tym się skończyło. Dzisiaj zdążyłam zobaczyć, że wątek ma 48 stron i znowu błąd 😕

Mi rano strona nie działała, później nie wchodziłam przez cały dzień, dopiero teraz i znowu błąd, ciekawe dlaczego 😕 48 stron? Kiedy ja to nadrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dziewczyna ze wsi napisał:

Dlaczego Magda pieczonka usunęła filmik z Andzia?

A on był dodany, czy tylko we vlogu i na insta było u Andzi? Bo właśnie nie kojarzę go na kanale Pieczonki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, yuhema napisał:

A on był dodany, czy tylko we vlogu i na insta było u Andzi? Bo właśnie nie kojarzę go na kanale Pieczonki. 

Chyba nie wstawili go jeszcze na yt Pieczonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa komentarze, że został usunięty i sporo innych, że ludzie czekają. Mnie się wydaje, że on dodany nie był. Ewentualnie może Magda wrzuciła i przypadkiem dała na publiczny, zamiast prywatny i chwilę wisiał. Na stałe nie był wrzucony wg mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kalifornijska napisał:

Czy nowe forum wszystkim działa, bo jestem tam zarejestrowana i cały czas wyskakuje błąd? 😕

 

22 minuty temu, nesquik napisał:

mam to samo.

Wczoraj zdążyłam napisać jeden post powitalny i na tym się skończyło. Dzisiaj zdążyłam zobaczyć, że wątek ma 48 stron i znowu błąd 😕

To samo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga ale to forum ma swoje okresy, ze nie dziala i wtedy musze odczekac jakis czas i potem odswiezam strone. Moze z przeciazenia, to swieze forum wiec dopracują

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety od dłuższego czasu nie działa.

 

Nie widziałam, żeby filmik z Wandzią był w ogóle dodany. Sama chętnie bym go obejrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam wczoraj tego live, nawet narzeczony zerkal 😄 dajcie spokoj przeciez oni sa tak zaklamani, ze to juz nawet nie jest smieszne. Ponadto ona tak mruzy te oczy ze nie wiem czy to dziecko widzi jak siedzi gdzies dalej. Zamiast sie dzieckiem zajac o tej godzinie ta ta live robi, a on tez sam nie potrafi tego dziecka zajac. Wandzia klnie i tylko sie hamuje zeby nie przeklinac wiecej Jest zupelnie inna niz na swoich slodkich vlogach, chyba jedna z najbardziej klamliwych  osob na tym youtubie, wymysla sobie pytania ktorych nawet nie zadaja jej ludzie tylko sama sobie je zadaje i odpowiada, uwaza sie za niewiadomo jaka bogaczke, prozna i wszystkich traktuje z wyzszoscią. Juz pomijajac te wszystkie scieki klamstw na temat siatkarki, ubran i tego jak te maseczki niby nosila. Jak oni zyja tam to ja nie wiem w takim zaklamanym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kasia1415 napisał:

Ogladalam wczoraj tego live, nawet narzeczony zerkal 😄 dajcie spokoj przeciez oni sa tak zaklamani, ze to juz nawet nie jest smieszne. Ponadto ona tak mruzy te oczy ze nie wiem czy to dziecko widzi jak siedzi gdzies dalej. Zamiast sie dzieckiem zajac o tej godzinie ta ta live robi, a on tez sam nie potrafi tego dziecka zajac. Wandzia klnie i tylko sie hamuje zeby nie przeklinac wiecej Jest zupelnie inna niz na swoich slodkich vlogach, chyba jedna z najbardziej klamliwych  osob na tym youtubie, wymysla sobie pytania ktorych nawet nie zadaja jej ludzie tylko sama sobie je zadaje i odpowiada, uwaza sie za niewiadomo jaka bogaczke, prozna i wszystkich traktuje z wyzszoscią. Juz pomijajac te wszystkie scieki klamstw na temat siatkarki, ubran i tego jak te maseczki niby nosila. Jak oni zyja tam to ja nie wiem w takim zaklamanym swiecie.

Ja nie mogę na tego zakłamanego nalańca patrzeć, niech spojrzy na deynn czy wersow jak można pracować ciężko i prowadzić karierę, a ona nawet do okulisty jedzie z mamusią 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, jajajamojemojemoje napisał:

O co chodzi z tą skarpetą? Objaśni ktoś

Lukos wrzucił fotę na insta gdzie ma sporo w majtkach, więc stwierdziliśmy że na bank napchał sobie skarpet w majtki, to to wyglądalo dziwnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dudu awła napisał:

Ja nie mogę na tego zakłamanego nalańca patrzeć, niech spojrzy na deynn czy wersow jak można pracować ciężko i prowadzić karierę, a ona nawet do okulisty jedzie z mamusią 

Akurat D.to sama by obecnie nic nie zrobiła, tylko zasługa jej małżonka to co teraz osiąga. Ok, miała kiedyś bloga i wyrobiła sobie markę ale ona sama też nic nie potrafi załatwić tka jak Wanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2021 o 00:54, Leelianka napisał:

Niestety od dłuższego czasu nie działa.

 

Nie widziałam, żeby filmik z Wandzią był w ogóle dodany. Sama chętnie bym go obejrzała.

Już normalnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muczos uczy się hiszpańskiego, a obleśny Y. pokazuje, że chciałby być niewolnikiem swojego pana.

Jak myślicie, czy Muczosowi przeszkadza to, że Wandzia nie ma żadnych pasji? Pomijam już to, jak bardzo męczące musi być życie z kobietą-bluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×