Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
31190

Peeling kawitacyjny

Polecane posty

Kupiłam sobie peeling kawitacyjny. Oczywiście zastosowałam na twarzy. Wszystko wg zaleceń. Po zabiegu mam tak jakby opalona skórę na dekolcie. O co chodzi? Wyglądam jakbym chodziła w pełnym słońcu w koszulce i opaliła sobie dekolt, trochę też szczypią mnie uszy. Dziwne to. Nigdzie nie pisali że taki efekt uboczny może wystąpić. Miał ktoś tak? Może robię coś zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Nigdy nie miałam takiej reakcji, ale peelingi dość mocno ingerują w naszą skórę, więc nie zdziwiłabym się, gdyby była to reakcja alergiczna. Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się na lasery, bo wydają mi się dużo bezpieczniejsze. Ostatnio odwiedziłam klinikę medycyny estetycznej SCM estetic i  zdecydowałam się na zabieg laserem FOTONA 4D u dra Piotra Pałki i efekty są lepsze niż przy jakimkolwiek peelingu. Może na przyszłość spróbuj czegoś bardziej bezpiecznego? 🙂 Pozdrawiam i mam nadzieję, że twoja dolegliwość nie jest niczym poważnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MartaPkt napisał:

Hej! Nigdy nie miałam takiej reakcji, ale peelingi dość mocno ingerują w naszą skórę, więc nie zdziwiłabym się, gdyby była to reakcja alergiczna. Ja od jakiegoś czasu przerzuciłam się na lasery, bo wydają mi się dużo bezpieczniejsze. Ostatnio odwiedziłam klinikę medycyny estetycznej SCM estetic i  zdecydowałam się na zabieg laserem FOTONA 4D u dra Piotra Pałki i efekty są lepsze niż przy jakimkolwiek peelingu. Może na przyszłość spróbuj czegoś bardziej bezpiecznego? 🙂 Pozdrawiam i mam nadzieję, że twoja dolegliwość nie jest niczym poważnym!

Perfidna reklama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×