Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
wsad

Moja dziewczyna jest bardzo zazdrosna

Polecane posty

1 godzinę temu, wsad napisał:

Nie przeszkadza mi to ale to już jej straszne zwłaszcza dla niej. Jak tylko pomyśli że mogę gdzieś idąc spotkać jakąś dziewczynę to od razu nie może wytrzymać, jest tak źle że jeśli nie jestem w domu to ona od razu ma takie dziwne myśli, nawet zawszę na studiach kazała dzwonić na każdej przerwie bo ona ma takie myśli że niby każda dziewczyna może być ładniejsza od niej i że zaraz ją zostawię dla jakiejś innej.

A ostatnio to już całkiem jest wkurzona bo wie że jadę za miesiąc do reszty rodziny około 3 godziny dalej i będę tam przez 2 tygodnie. Już kilka dni mi wymyśla że pewnie tam będą jakieś dziewczyny i zachowuję jakbym ja miał od razu iść tam szukać innej.

Straszne to jest że ona tak myśli bo ja już nie raz jej mówiłem że tak się nigdy nie stanie, nie jest już źle jak kiedyś ale ona nie przestaje tak myśleć.

Co mogę zrobić by przestała być aż tak bardzo zazdrosna? bo ona się całymi dniami martwi bez powodu

 

jak bym uciekał, tak zazdrosna kobieta zniszczy Ci życie, odizoluję od znajomych i rodziny ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dobra zmiana napisał:

moim zdaniem róznica kolosalna, twojego mozna zrozumieć, jakby była starsza to uważam że traumy można się nabawić. Po prostu prostu podobają mu się ładne mlode kobeity nie darzy ich uczuciami wiec trzeba je wymieniac co jakis czas na młodszy model to logiczne i trzyma się kupy, jak ktoś wymienia na starszy tzn. że albo z nim albo z jego byłą kobieta coś było mocno nie tak u ciebie wszystko moglo być ok po prostu się znudziłaś trafiła się mlodsza z tym się można łatwo pogodzić. 

Nie wiem czy czytasz dokładnie co napisałam ale to było nie o mnie tylko o moich rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem czy czytasz dokładnie co napisałam ale to było nie o mnie tylko o moich rodzicach.

czytałem tylko ostatnie posty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, dobra zmiana napisał:

czytałem tylko ostatnie posty. 

Mówię o tym który skomentowałeś a nie o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wsad napisał:

Co mogę zrobić by przestała być aż tak bardzo zazdrosna?

Możesz być zrównoważony emocjonalnie, uczciwy, szczery i stawiać wszystkie sprawy jasno, i będzie to w pewnym stopniu pomocne. Choć cokolwiek zrobisz, niekoniecznie wpłynie na jej zachowanie i poczucie zazdrości, jeśli wynika ono wprost z wewnętrznych braków, niskiej samooceny i niepewności siebie. Ona, zamiast kurczowo się Ciebie trzymać i kontrolować, musi dostrzec swój problem i chcieć zająć się samą sobą, zacząć nad sobą pracować. Warto, by ze wsparciem terapeuty.

4 godziny temu, wsad napisał:

[...] Straszne to jest że ona tak myśli bo ja już nie raz jej mówiłem [...] nie jest już źle jak kiedyś ale ona nie przestaje tak myśleć [...]

Przestań mówić i zapewniać, skoro nie masz się z czego tłumaczyć, a co podświadomie wywiera skutek wręcz przeciwny do zamierzonego. Nie poddawaj się takiej manipulacji i nie bierz na siebie odpowiedzialności za jej zachowanie. Po prostu bądź w porządku i okazuj jej uczucie, nic więcej nie jesteś w stanie zrobić. Osoba cierpiąca na zazdrość nie kieruje się logiką, tylko emocjami.

Edytowano przez Nenesh
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×