Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebianska

Mam pytanie o ciaza

Polecane posty

Wczoraj spotkalam sie z chlopakiem. Robilismy peeting. Ocieral sie o mnie ale ja jego pen(isa trzymalam w rece i zauwazylam ze jest wilgotny lekko. Poderzewam ze byl to prejakulat. On mowi ze zeby on mial wytrysk to potrzebuje okolo godzine wiec wytrysku na pewno nie bylo. Jesli chodzi o mnie to w cyklu jestem przed okresem dwa dni okolo. Czy jest ryzyko zajscia w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Niebianska napisał:

Wczoraj spotkalam sie z chlopakiem. Robilismy peeting. Ocieral sie o mnie ale ja jego pen(isa trzymalam w rece i zauwazylam ze jest wilgotny lekko. Poderzewam ze byl to prejakulat. On mowi ze zeby on mial wytrysk to potrzebuje okolo godzine wiec wytrysku na pewno nie bylo. Jesli chodzi o mnie to w cyklu jestem przed okresem dwa dni okolo. Czy jest ryzyko zajscia w ciaze

Ile ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iwna napisał:

Ile ty masz lat? 

Nie jestem doswiadczona az tak to chyba zrozumiale ze pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niebianska napisał:

Nie jestem doswiadczona az tak to chyba zrozumiale ze pytam

Nie pytam czy jesteś doświadczona tylko ile masz lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iwna napisał:

Nie pytam czy jesteś doświadczona tylko ile masz lat 

A na co ci ta wiedza? Jak odp to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godziny chlopak potrzebuje by dojsc :classic_blink:

Edytowano przez .Gość
blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .Gość napisał:

godziny chlopak potrzebuje by dojsc :classic_blink:

Jezu wiedzialam ze byleda takie glupie komentarze. Nie bylo stosunku a on mowil ze dochodzi podczas stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niebianska napisał:

Jezu wiedzialam ze byleda takie glupie komentarze. Nie bylo stosunku a on mowil ze dochodzi podczas stosunku.

chyba na autobus jak jedzie do Ciebie.

Zwracam tylko uwage ze chlopak albo ma powazny problem na tym tle,albo zwyczajni robi Cie w balona 😄 Wiec to czy doszedl czy nie tez mozna byloby poddac watpliwosci.. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

chyba na autobus jak jedzie do Ciebie.

Zwracam tylko uwage ze chlopak albo ma powazny problem na tym tle,albo zwyczajni robi Cie w balona 😄 Wiec to czy doszedl czy nie tez mozna byloby poddac watpliwosci.. 

 

 

Boze po co ja pytam tutaj o takie rzeczy 🤕. Widzialabym ze bylby wytryk a nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, .Gość napisał:

chyba na autobus jak jedzie do Ciebie.

Zwracam tylko uwage ze chlopak albo ma powazny problem na tym tle,albo zwyczajni robi Cie w balona 😄 Wiec to czy doszedl czy nie tez mozna byloby poddac watpliwosci.. 

 

 

Tak masz racje oklamal mnie zebym specjalnie zaszla w niechciana ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

A na biologię w szkole chodziłaś czy etap edukacji zakończyłaś na poziomie 3 klasy? 

Wiem ze nie jestem. Ale podobno w prejakulacie sa plemniki i mozna je reka wprowadzic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak plemniki terminatory. Weź Ty może za naukę się weź, a nie za seks skoro podstawowej wiedzy nie posiadasz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NaugthyBitch napisał:

A na biologię w szkole chodziłaś czy etap edukacji zakończyłaś na poziomie 3 klasy? 

Właśnie dlatego pytam ile autorka ma lat, bo śmiem wątpić czy w ogóle biologię w szkole już miała, czy jest na etapie przyrody.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Niebianska napisał:

Boze po co ja pytam tutaj o takie rzeczy 🤕. Widzialabym ze bylby wytryk a nie bylo

 

3 minuty temu, Niebianska napisał:

Wiem ze nie jestem. Ale podobno w prejakulacie sa plemniki i mozna je reka wprowadzic. 

Czzyli co. wiesz ze teoretycznie moze byc z tego ciaza,a jednak pytaszna forum 😄 Brawo Ty! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iwna napisał:

Właśnie dlatego pytam ile autorka ma lat, bo śmiem wątpić czy w ogóle biologię w szkole już miała, czy jest na etapie przyrody.

Chyba to etap przyrody, bo nawet zasad poprawnej pisowni jeszcze nie opanowała, a tego uczą w klasach 1-3. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, .Gość napisał:

 

Czzyli co. wiesz ze teoretycznie moze byc z tego ciaza,a jednak pytaszna forum 😄 Brawo Ty! 

 

Nie pytalam sie ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niebianska napisał:

Nie pytalam sie ciebie.

no to wez wyszczegolnij kogo pytasz! :classic_blink::classic_blink::classic_ohmy::classic_wacko::classic_wacko: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niebianska napisał:

Nie pytalam sie ciebie.

Pytałaś na forum więc każdego, kto ma ochotę się wypowiedzieć. A teraz, dziecko, idź może do książek z biologii i poczytaj skąd się biorą dzieci. Oszczędzi Ci to kompromitacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NaugthyBitch napisał:

Pytałaś na forum więc każdego, kto ma ochotę się wypowiedzieć. A teraz, dziecko, idź może do książek z biologii i poczytaj skąd się biorą dzieci. Oszczędzi Ci to kompromitacji. 

Kompromitacji pytam anonimowo. To ty sie kompromitujesz bo jadu w tobie co nie miara

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .Gość napisał:

no to wez wyszczegolnij kogo pytasz! :classic_blink::classic_blink::classic_ohmy::classic_wacko::classic_wacko: 

Juz ci pisalam ze ciebie nie pytam.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo to interesuje, że Ty danej osoby nie pytasz? To jest forum i każdy może się wypowiedzieć dziecko. Dorośnij i nie płacz. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NaugthyBitch napisał:

A kogo to interesuje, że Ty danej osoby nie pytasz? To jest forum i każdy może się wypowiedzieć dziecko. Dorośnij i nie płacz. 

Dziewczyno to ja decyduje ktorej odp poslucham a ktora odrzucam wiec jak widzisz nie kazdy ma na kazdego wplyw . Jesli tak to zmus mnie teraz zeby interesowalo mnie zdanie kazdego. Mnie twoje zdanie nie interesuje wiec jak widzisz nie masz na to wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Niebianska napisał:

Dziewczyno to ja decyduje ktorej odp poslucham a ktora odrzucam wiec jak widzisz nie kazdy ma na kazdego wplyw . Jesli tak to zmus mnie teraz zeby interesowalo mnie zdanie kazdego. Mnie twoje zdanie nie interesuje wiec jak widzisz nie masz na to wplywu.

A ty nie masz wpływu na to, kto będzie miał ochotę odpowiedzieć nawet na najgłupsze pytanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iwna napisał:

A ty nie masz wpływu na to, kto będzie miał ochotę odpowiedzieć nawet na najgłupsze pytanie na forum.

Ja uwazam ze nie jest to glupie pytanie. Kto pyta nie bladzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niebianska napisał:

Ja uwazam ze nie jest to glupie pytanie. Kto pyta nie bladzi.

Pytanie może i nie jest głupie, ale powstało z głupoty, a delikatniej pisząc - z niewiedzy. Tak czy inaczej, poziom twoich wypowiedzi pozwala wywnioskować, że jeszcze jesteś mała dziewczynką i powinnaś zająć się czymś innym niż inicjacją seksualną.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iwna napisał:

Pytanie może i nie jest głupie, ale powstało z głupoty, a delikatniej pisząc - z niewiedzy. Tak czy inaczej, poziom twoich wypowiedzi pozwala wywnioskować, że jeszcze jesteś mała dziewczynką i powinnaś zająć się czymś innym niż inicjacją seksualną.

Co to znaczy z glupoty. Jak kobiety zachodza w ciaze podczas okresu a kazdy mysli ze to sa dni nieplodne. Ja wiem tyle ze jestem w koncowej fazie cyklu wiec mam dni nieplodne.

Edytowano przez Niebianska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niebianska napisał:

Co to znaczy z glupoty. Jak kobiety zachodza w ciaze podczas okresu a kazdy mysli ze to sa dni nieplodne. Ja wiem tyle ze jestem w koncowej fazie cyklu wiec mam dni nieplodne.

KAZDY tak myśli? Naprawdę? Zaskoczę cię, nie każdy.

Uważasz, że w ciążę można zajść tylko w dni płodne, które sobie wyliczysz z kalendarzyka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

KAZDY tak myśli? Naprawdę? Zaskoczę cię, nie każdy.

Uważasz, że w ciążę można zajść tylko w dni płodne, które sobie wyliczysz z kalendarzyka? 

No wlasnie mozna zajsc praktycznie zawsze wiec dlatego sie spytalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×