Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niezdecydowana12

Czy można zaufać

Polecane posty

8 minut temu, Lolka1975 napisał:

Dzieli was 200km?? To juz raczej na starcie jest to skazane na niepowodzenie...i tak nie macie mozliwosci budowania wiezi, o zwiazku juz nie wspomne. Rownie fobrze mozesz sobie tu na kafeterii pisac, bo piszac z nim sie tylko wkrecasz coraz bardziej. 

Dlatego właśnie się waham. Ale ze swoich okolic nie udało się poznać kogoś kto wydawałby się normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niezdecydowana12 napisał:

Dlatego właśnie się waham. Ale ze swoich okolic nie udało się poznać kogoś kto wydawałby się normalny

Próbuj. Nic nie tracisz. Zobaczysz co będzie. 

Ps. Pomiędzy znajomą A jej partnerem było 300. Nic nie jest niemożliwe, ale dystans potrzebny ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Niezdecydowana12 napisał:

29. Już swoje przeszłam. Randki przez internet to dla mnie nowość. Dlatego chvialam się poradzić.

Musisz sie nastawić ze w necie poznasz mnostwo napalencow którzy szukają tylko seksu, prymitywow i prostakow oraz zajętych którzy udają singli i szukają kogoś na boku. Tam znalezienie kogoś fajnego jest trudne (wg moich doswiadczen wręcz graniczy z cudem) ale myślę ze wszędzie ciężko bo fajnych facetów jest baaardzo malo, gdzie byś nie szukała. Nie ma reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero gdy poznasz nie tylko lepiej jego ale i jego znajomych, rodzinę, zobaczysz jak mieszka, będziesz mogła podjąć decyzję. Do tego momentu decydowanie się na związek to spore ryzyko. Ale próbować trzeba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Malutka92 napisał:

Musisz sie nastawić ze w necie poznasz mnostwo napalencow którzy szukają tylko seksu, prymitywow i prostakow oraz zajętych którzy udają singli i szukają kogoś na boku. Tam znalezienie kogoś fajnego jest trudne (wg moich doswiadczen wręcz graniczy z cudem) ale myślę ze wszędzie ciężko bo fajnych facetów jest baaardzo malo, gdzie byś nie szukała. Nie ma reguły. 

Takich właśnie się obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AlainDelon napisał:

Dopiero gdy poznasz nie tylko lepiej jego ale i jego znajomych, rodzinę, zobaczysz jak mieszka, będziesz mogła podjąć decyzję. Do tego momentu decydowanie się na związek to spore ryzyko. Ale próbować trzeba 🙂

Tak tak, nie chodzi mi że od razu wyobrażam sobie nie wiadomo co. Jednak więcej głosów mówi że warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Niezdecydowana12 napisał:

Dziękuję Dziewczyny. Czyli spróbować warto, ale bez emocji. Tylko nie do końca potrafie. Najwcześniej za 2 tygodnie się spotkamy. Boję sie że do tego czasu zacznie mi jakoś zależeć

Myślę ze wieksze ryzyko niz to ze sie zaangazujesz tylko pisząc, jest takie ze do tego czasu on znajdzie inna, która blisko niego mieszka. Na pewno nie pisze tylko z Toba, to normalne ze pisze sie również z innymi żeby sie rozeznać z kim sie najbardziej klei gadka... A wszędzie, w każdym mieście są ładne kobiety i chyba każda chciałaby mieć fajnego faceta wiec jesli on cos sobą reprezentuje i jest choć w miarę przystojny to dla nie jednej będzie atrakcyjnym kąskiem i konkurencje masz ogromna... Przez 2 tygodnie wszystko sie może zmienić i może o Tobie zapomnieć, nastaw sie na to w razie czego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, rób co uważasz, ale zalecam szczególną ostrożność. Mam nadzieję, że wiesz jak ten facet wygląda. Dziwnie by wyszło gdybyś na pierwszym spotkaniu na jego widok zrobiła od razu w tył zwrot. Pamiętaj tez o tym, że z jakiegoś powodu ten facet nie ma partnerki. Nie mógł jej znaleźć w realu i szuka jej w necie. Nie wiesz jaka jest prawdziwa przyczyna tego, że nie ma on wzięcia u kobiet. Piszą tu, że moze on byc lowca przygod. Też możliwe. Autorko, wyluzuj. Podejdź do sprawy ostrożnie i bez zbytnich emocji. Z tego co wiem z mediów, wiele osób spotkało w Internecie swoją drugą połówkę. Zdarzały się jednak też tragedie gdy nieostrozne kobiety trafialy na psychopatę. Z dziwakiem dasz sobie radę bo to tylko dziwak. Niestety przy klawiaturze siedza tez ludzie duzo gorsi niz dziwacy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×