Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABCDE

Czy to było plamienie implantacyjne?

Polecane posty

Witam, moje cykle są od dłuższego czasu 28/29 dniowe. W tym miesiącu w 22 dniu cyklu dostałam plamień z dużą ilością śluzu , które trwały tylko 3 dni (poczatkowo myslalam że okres się zaczyna). Bez żadnych bóli miesiączkowych czy innych dolegliwości z tym związanych. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by miesiączka przyszła z takim wyprzedzeniem.. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Jak to u was wyglądało? W jakim czasie po ustaniu plamień można zrobić test by wyszedł wiarygodny? 

Edytowano przez ABCDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plamienia nie miałam, a jeśli liczysz na wiarygodny test zrób go najwcześniej w dniu, kiedy powinnaś dostać okresu,  najlepiej kilka dni po tej dacie, jeśli go nie dostaniesz w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to dzisiaj zrobiłam test, ale nie z porannego moczu. Na teście jest ledwo widoczna kreska ale nie różowa, tylko szara.. Aż szkoda, że nie mam jak tutaj zdjęcia wrzucić by ktoś z boku się temu przyjrzał. Zastanawia mnie czy jest po prostu za wcześnie i stężenie hormonu jest małe, czy może jakiś wadliwy egzemplarz testu mi się trafił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te testy "fabrycznie" mają taki cień w miejscu obu kresek. Po zamoczeniu moczem papierka one się uwidaczniają, dlatego coś tam może być widać.

Jest trochę wcześnie na testowanie i jeśli jesteś niecierpliwa, to serio, wstrzymaj się do dnia miesiączki i wtedy zrób z porannego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. 

Z chęcią poczytam czy ktoś przeszedł te plamienia implantacyjne i jak to wyglądało w rzeczywistości 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×