Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ABCDE

Czy to było plamienie implantacyjne?

Polecane posty

 Witam , moje cykle są od dłuższego czasu 28/29 dniowe. W tym miesiącu w 22 dniu cyklu dostałam plamień z dużą ilością śluzu , które trwały tylko 3 dni (poczatkowo myslalam że okres się zaczyna). Bez żadnych bóli miesiączkowych czy innych dolegliwości z tym związanych. Nigdy wcześniej nie zdarzyło się, by miesiączka przyszła z takim wyprzedzeniem.. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Jak to u was wyglądało? W jakim czasie po ustaniu plamień można zrobić test by wyszedł wiarygodny?

Edytowano przez ABCDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test robi się w dniu spodziewanej miesiączki, gdy ta się nie pojawi. Można zawsze zrobić badanie beta hcg z krwi. Nie zaszkodzi badanie poziomu lh. Ja mam taki tester owu na ślinę i rzeczywiście pokazuje kiedy jaka faza cyklu właśnie na podstawie poziomu lh. Ale jeśli jesteś w ciąży to na razie się nie przyda ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najbardziej wiarygodne jest badania beta hcg, moja koleżanka jak sie starała korzystala takiego testu owulacji w kształcie pomadki, byl dla  niej pomocny sprawdzala sobie pod mikroskopem kiedy ma owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam żadnego plamienia implantacyjnego, ale pamiętam jak planowaliśmy dziecko, że miałam nieregularne cykle bardzo i pomocny był cyclotester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×