Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasiaxc

Podsłuch partner

Polecane posty

dziewczyny nie wiem czy oszalałam ale od pewnego czasu mój partner wie co robię jak z nim nie przebywam. Nic mu nie pisze a on wie wszystko co sie dzieje naprzyklad z kims jak wyjde , albo jak komus mowie o naszym zwiazku i problemach które ostatnio sie u nas pojawiły to on na drugi dzień dziwnie sie zachowuję tak jakby coś słyszał. Może mam paranoje ale zaczęłam sie nad tym zastanawiać czy nie mam podsłuchu szukałam w pokoju w samochodzie nic dziwnego nie znalazłam. Na portalach również sprawdzałam zalogowane konta i też nic nie widziałam sprawdzałam poprzez kod *#21# telefon też niby nic nie ma. Myślicie że to paranoja? Czy może coś byc na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz coś na sumieniu jeśli towarzyszą Tobie takie myśli albo faktycznie masz założony kaganiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kasiaxc napisał:

może coś byc na rzeczy

Nawet jeśli to jak lubi niech ma 🤷‍♀️ poprzemycaj parę wqrwiajacych tekstów to będziesz wiedzieć czy to paranoja😁 napisz do orzyjaciolki "odejdę id tego głupiego chvja", do kumpla napisz, że masz na niego ochotę. Wymyśl coś, niech mu bokiem wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
14 godzin temu, kasiaxc napisał:

dziewczyny nie wiem czy oszalałam ale od pewnego czasu mój partner wie co robię jak z nim nie przebywam. Nic mu nie pisze a on wie wszystko co sie dzieje naprzyklad z kims jak wyjde , albo jak komus mowie o naszym zwiazku i problemach które ostatnio sie u nas pojawiły to on na drugi dzień dziwnie sie zachowuję tak jakby coś słyszał. Może mam paranoje ale zaczęłam sie nad tym zastanawiać czy nie mam podsłuchu szukałam w pokoju w samochodzie nic dziwnego nie znalazłam. Na portalach również sprawdzałam zalogowane konta i też nic nie widziałam sprawdzałam poprzez kod *#21# telefon też niby nic nie ma. Myślicie że to paranoja? Czy może coś byc na rzeczy

to sie keylogger nazywa i mąż preczyta co tu piszesz w telefonach tez można zainstlować aplikację dedykowaną dla przeczulonych mamusiek martwiących się o dzieci 😄 sprawdz teleofon dobrym oprogramowaniem. zmien telefon na taki w ktorym dioda miga jak sie uruchamia głosnik tylko to będzie musiał być czysty teleofn bo nie będziesz wiedziała cyz cię fejsbuk podsłu...e czy facet. 

no i jest jeszcze możliwośc że to choroba psychiczna 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

to sie keylogger nazywa i mąż preczyta co tu piszesz w telefonach tez można zainstlować aplikację dedykowaną dla przeczulonych mamusiek martwiących się o dzieci  sprawdz teleofon dobrym oprogramowaniem. zmien telefon na taki w ktorym dioda miga jak sie uruchamia głosnik tylko to będzie musiał być czysty teleofn bo nie będziesz wiedziała cyz cię fejsbuk podsłu...e czy facet. 

no i jest jeszcze możliwośc że to choroba psychiczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

jak mąż nie ma dostępu do twojego komputera czy telefonu to sprawdz na swojej pcozcie w ustawieniach z jakiego adresu ip byly logowania zwykle kazda skrzynka to udostepnia wtedy zobaczysz ktore twoje a ktore inne. na niektorych jest podany czas ostatniego logowania sprawdzaj czy to bylas ty. 

poza tym za malo info nie wiadomo czy korzystasz z kompa jak plotkujesz czy z telefonu. 

wlacz kamerę w telefonie jak masz w domu cos co rejestruje obraz w podczerwieni zobaczysz charakterystyczne linie mozesz sprawdzic o co mi chodzi na pilocie do telewizora jak nacisniesz cos w pilocie to zobaczysz ze na aparacie "widać" wiązkę promieniowania ktorego oko ludzkie nie widzi, tak samo aparat "Widzi" fotokomórki. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Takim podsłuch może być praktycznie wszędzie, co gorsza wszystko co ma kamerkę da się użyć do swoich potrzeb jeśli wie się jak... Nawet radio i słuchawki b.przewodowe.. ja bym chyba detektywa poprosiła o ponoc, oni są na bieżąco ze sprzętem i programami ...

kamerę znajdzie telefonem one zazwyczaj maja diody ir i uaktywnia je czujnik ruchu to zwykle jest w budzikach pendrivach czujnikach dymu etc. mało tego jest wejdzie na allegro wpisz ukryta kamera zobaczy w czym to się montuje. jak cos jej załozył to pewwnie miał powod a dwa kupił coś taniego co łatwo dostać a tego jest niewiele.

stawiam na program bo kamery i mikrofony wymagaja zasilania wiec jak to nie jest budzik czy listwa to by nagrywało pól godziny. 

detektyw weźmie więcej niż kosztuje skaner 😄 niech sobie skaner kupi jak ma obsesje. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zmiana

zapomniałem o zegarkach czy długopisach ale z tego co wiem to jakoś dzwięku jest słaba a programy monitorujące co robią dzieci są tanie i dobre. w jakiejs sieci mozna zrobic tak ze jak sie dzwoni na tel to on sie automatycznie wlacza w sensie glosnik moze jej dodał usługi po prostu. telefon zwykle lezy na stole ma dobry mikrofon więc szedłbym w tym kierunku. moze jest jakies oprogramowanie ktore pokazuje kiedy inne programy wlaczaja mikrofon powinno cos takiego być, ktoreś iphony maja diodę która miga jak się mikrofon załacza przez jakaś aplikację ale większosc ludzi ma poinstalwoane takei ktore ich podslu...a przetestuj sobei gadaj ze znajomymi o czyms i poloz telefon na stole za chwile będa ci sie wyświetlały reklamy na ten temat. 

 

 

Edytowano przez dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×