Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marcelinka

Na wlasne zyczenie...dlugi dlugami poganiaja

Polecane posty

Wpadlam w Spirale kredytowa...2 kredyty w pl 1 w Niemczech... i duza ilosc niezaplaconych rkow.. Nie wiem juz co robic... mam 5 Euro do konca mca... ktos jakis ma jakis typ? Joncenter odpada bo mam prace na caly etat... i minijob...dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pracownika ? Jak tak napisz jakiego , pomagam taki jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje pracownika? Moze cos zle zrozumiales.. ja mam prace tylko wydatki wieksze niz przychody.... jaka bylaby ewwnrualnie twoja forma pomocy? Dzieki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak duży jest twój dług? Pracujesz w Niemczech? Najlepiej iść na współpracę z bankiem, przenieść wszystkie zobowiązania do jednego banku i negocjować obniżenie raty. Co do pieniędzy na spłatę rat nie ma zmiłuj, praca od rana do wieczora, jeśli trzeba zmiana pracy na lepiej płatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej okolo 40 tys w Euro wlasnie zmieniam prace...szukam innych mozliwosci... jest coezko bo nawet 1 Euro nie mam, ale udaje ze jest ok... tylko jak dlugo jeszcze...tak w Niemczech... kazdy Bank juz odmawia...

Edytowano przez marcelinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są doradcy którzy zajmują się takimi zadłużeniami. Tylko współpraca, silna motywacja i dużo pracy Cię z tego wyciagną. Nie poddawaj się. Na co zaciagnełaś te kredyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden na mieszkanie drugi aby splacic 1 , 3 na zycie... i tak wyszlo na to ze nie mam kasy wogole... i do tego mecze sie na wlasne zyczenie z anoreksja. Podziekowqc moge tylko sobie. U doradcy w sprawie dlugow bylam. Polecila 1 nowy kredyt aby splacic inne tylko wszedzie mam odmowe bo mam juz schufe zajeta... takze ogolnie lipa z mojej wlasnej nieumiejetnosci rozporzadzania kasa

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw ile zarabiasz i ile dokladnie wydajesz , co do euro. My z mezem jak zbieralismy na  wklad wlasny w irlandii nie wydawalismy nic na wlasne przyjemnosci a uskladalismy 35000€ w max 2.5 roku. I nie zarabiamy kokosow.

Liczy sie kazde euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×