Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
UżytkownikBasia

Wypominanie prezentu

Polecane posty

Cześć,

Spotkała mnie wczoraj przykra sytuacja. Mój narzeczony lubi sobie wypić dość często i później szukać zaczepki. Pił z moim tatą, przyszedł do pokoju i zaczął jak zwykle szukać problemu. Nie zgodzilam się z tym co mówił i nagle zaczął mnie atakować słowami. Wypomniał mi prezent, który dostałam kilka dni temu, że już nigdy nie dostanę takich prezentów i nie będę mogła na nim polegać. Jesteśmy 10 lat razem i nigdy nic nie wypominał, tylko wojował po alkoholu. Ja pracuje, więc nie utrzymuje mnie. Prezenty też robię takiej samej wartości jak on mi mimo, że zarabiam mniej 5 razy od niego i nigdy nie wpadłam na to by mu wypominać. Dodam, że swojego tatę bardzo wspiera finansowo, wręcz jest naciągany na pieniądze ojciec nie pracuje i do tego oszukuje syna i mój nigdy nie wypomniał złotówki jemu, a wydaje na niego naprawdę dużo... Kupił mu auto, opłacił wynajem itp. Wzięliśmy wspólny kredyt na budowę domu, jesteśmy w trakcie. Za kilka lat może wypomnieć mi, że on więcej  wyłożył na dom. Byłam w takim szoku, że rozpłakałam się, dodał wtedy: płacz sobie. Powiedziałam, że oddam mu wszystkie jego prezenty, które były na urodziny, święta itp., zapytał mnie: po c ^^ j  mi to co z tym zrobię? Powiedziałam: sprzedasz i będziesz miał pieniądze, które są dla Ciebie tak ważne. Odpowiedział mi: ...alaj, zatem próbowałam wyrzucić go z domu, odwrócił się i poszedł spać. Co mi radzicie? Jak oceniacie tą sytuację? Jestem w ciężkim szoku, nigdy niczego nie wypomniałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, UżytkownikBasia napisał:

Jak oceniacie tą sytuację?

Oceniam, że nie tyle wypominanie prezentów jest tutaj głównym problemem, ile...

13 minut temu, UżytkownikBasia napisał:

Mój narzeczony lubi sobie wypić dość często i później szukać zaczepki.

... problem stanowi alkoholizm Twojego partnera. Wątpię, by zaręczyny z facetem, który pije i znęca się nad Tobą psychicznie były dobrym pomysłem.

13 minut temu, UżytkownikBasia napisał:

Co mi radzicie?

Na pewno nie warto czekać, aż uzależnienie narzeczonego się pogłębi i jego zachowanie w stosunku do Ciebie pogorszy. Jak najszybciej z nim poważnie porozmawiaj i stanowczo oczekuj abstynencji, terapii i zmian. W przeciwnym razie zwyczajnie zniszczysz sobie życie tym patologicznym związkiem.

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kup autorko dużo dobrze kryjącego pudru  bo od tego co ci już pokazał do bicia niedaleko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×