Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elena90

Czy mozna wypisac sie na zadanie z noworodkiem..

Polecane posty

Mam problem mam juz syna jestem w ciazy ale gdy bede rodzic nie mam z kim synka zostawic nie piszcie o rodzinie sasiadach bo nie mam na kogo liczyc w tym temacie. Jedyne co mi zostaje to wypisac sie na zadanie czy moge wypisac sie z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie wszystko ok to możesz ale w Polsce będą krzywo patrzeć.W Anglii to norma że ,jeśli wszystko jest w porządku to kobieta wychodzi ze szpitala kilka godzin po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto z nim będzie w trakcie porodu????? Współczuję Ci bardzo,  że masz takie dylematy.  Skąd jesteś,  może mogłabym pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko,a co jeśli (nie życzę oczywiście) maluszek będzie musiał zostać w szpitalu na stan zdrowia?Może jednak warto poszukać opieki dla starszego synka?Nie masz NIKOGO,kto mógłby się zająć? Zaufana sąsiadka,ktoś z rodziny,a może ktoś ze znajomych?Skąd jesteś,postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak urodziłam to wszystko było ok. Na własne żądanie wypisałam się po 12 godzinach od porodu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie możesz, ale czy z dzieckiem to nie wiem. Sama na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko musi być w szpitalu obowiązkowo 2 doby po porodzie. Nie można zabrać go wcześniej, bo dopiero po 2 dobach mogą stwierdzić żółtaczkę i jej nasilenie. Ty sama możesz się wypisać w każdej chwili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się autorko,  kto wie może mieszkamy blisko siebie,  ja mam 2 synkow, na czas twojego pobytu w szpitalu mogę się zająć twoim synkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×