Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
magalen

Szukam faceta który ze mną to zrobi,nie chcę do końca życia jak głupia i tchórzliwa kobieta dostosowywać się do norm społecznych

Polecane posty

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Mi link nie działa wklej nazwe

Film dokumentalny “Nie dojechać nigdy” (PL) / “Never arrive, ever” (EN) / “No llegar nunca” (ES)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz, kiedy odjadę
Sercem będę przy tobie
Nie płacz, kiedy odjadę
Zostawię ci tę melodię
Piosenkę, która przypomni
Niepowtarzalne te chwile
I słowa cicho szeptane
Tylko o tobie jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, magalen napisał:

Jest ktoś kto zrobi ze mną to:

Wchodzę w to! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo. Nie mogłabym tak, chyba że na emeryturze wiesz, że czas nagli i chcesz jeszcze zobaczyć i przeżyć to i owo😅😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Wchodzę w to! 😀

A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Leżaczek napisał:

Ja jestem indealnym ksndydatem obejrzałem firm, nie pracuje mam kapital żeby się utrzymać w trasie jestem minimalizm a chce być extrime minimalizm, kamper lajf mnie kręci...

A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, magalen napisał:

A skąd jesteś?

Jestem z miasta, to widać...🎼🎵🎶🎹😜

Białystok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Leżaczek napisał:

nie będzie

 

42 minuty temu, Leżaczek napisał:

pewnie też nie

 

42 minuty temu, Leżaczek napisał:

na rower nie będzie

O tej porze będę mieć grawer na płycie, wyluzuj więc z pesymizmem😄

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, magalen napisał:

Jest ktoś kto zrobi ze mną to:

[XXX]

Jeżeli chcesz zacząć podróżować to : zacznij od : Słowacji, Republiki Czeskiej i Ukrainy... Bo to jest piękne, żeby zacząć od własnego podwórka, a nie od razu Egipt, Japonia albo ZSRR...  ; O

ŻADEN FACET CI NA TO PÓJDZIE

Bo na takie podróżowanie potrzeba dużo pieniędzy, a mało kto kto ciężko zarobił swoje oszczędności chce je tak łatwo przepuścić, dla Twojego kaprysu ; O

MOŻE ZNAJDZIESZ TAKIEGO FRAJERA, chociaż wątpię ; )

I na marginesie : ile znasz obcych języków ? czy umiesz sama upolować rybę ? albo dinozaura ? no chyba nieeee... Musisz być bardzo młodą dziewczyną, skoro takie bzdury masz w głowie ; O Może najpierw znajdź w Polsce to miejsce gdzie jest zaburzona grawitacja, ooo - TO JEST CIEKAWE! bo co ? bo to w Polsce ? a Polska to nie jest ciekawa tak ? Powiem Ci tyle, słaba prowokacja, bo nie wierzę że gadasz na serio. A jak gadasz na serio : TO WYRUSZAJ W ŚWIAT JUŻ DZIŚ - SAMA - po co Ci facet do tego ? na pustyni chcesz uprawiać seks ? od razu mówię : dziecko nie przetrwa. Zejdź na ziemię kobieto/dziewczyno/dziecko drogie zgaduje : 19 lat ? ; ]

I MÓWI TO CZŁOWIEK, KTÓRY SAM BYŁ W KILKU KRAJACH, NP. CYPR I ANGLIA.

Bo ja tam byłem dla ludzi - dla pogadania z nimi - a nie żeby gryźć ten piach...

ŻAŁOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Leżaczek napisał:

Zwiedzi świat na 🚲? 😁

wykorzystać chcesz faceta do własnych celów i ja na to nie pozwolę!

i:

tu chodzi o ANAL - na środku pustyni z rzeźbionym 25 cm [....em]

podłość tej dziewczyny aż razi

SAMA TO SOBIE OGARNIJ

NIE PISZ TAKICH BZDUR -  a ten gość, to nudziarz jak nie wiem ; D

(piotr strzeżysz

1,11 tys. subskrypcji - ale dużo, moja mama ma więcej, a przecież nie żyje haha ; d

o boże ; d (świeć nad jej duszą) ratuj ją od wandali nagrobków ; O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Leżaczek napisał:

Z centrum dużego miasta Polski.

Nie trzeba od razu przepuścić można wydawać tylko zysk z inwestycji np dywidendy. Ja nie bardzo na rower, bardziej potrzebuje kierowcy do kampera. Ale temat jest mi bliski, ten dokument to odkrywanie trochę koła na nowo, po prostu ekstremalny minimalizm i wolność finansowa van lajf inaczej ubrane, z mniejszymi wymaganiami. Razem raźniej i bezpieczniej, fajniej dużo by pisać.

to się NIE uda. Ale próbuj ; D kierowcy do kampera ? zrób sobie prawko, będziesz miał kierowcę... powiem tak : jesteś bezdomny ? kup sobie dom ; D hahahaha

A- i kobiety NIE lubią minimalistów, kiedyś się o tym przekonasz ;] i jeszcze coś...

" jesteś bezdomny ? kup sobie dom ; D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Leżaczek napisał:

Wiele par tak żyje, zazwyczaj jest zupełnie odwrotnie niż się wydaje czyli to np bogaci ludzie z kilkoma nieruchomości którzy postanowili tak żyć. Mogę kupić i dom golodupcem nie jestem.

EHH ; ] nie masz poczucia humoru ; ] SPARAFRAZUJE " jesteś bezdomny ? kup sobie dom ; D " haha ; D

co ty nie powiesz ? czy ja nie napisałem w moim pierwszym poście, że na to trzeba kasy ? powiedziałeś to samo tylko innymi słowami, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Leżaczek napisał:

A facet plus za odwagę i zdrowie, że daje radę to nie są żarty tak spać w namiocie a resztę dnia jechać rowerem. Pewnie nie wiele kasy potrzebuje, bo co mu trzeba kupi cokolwiek gdziekolwiek za dyche i ma na cały dzień, takie życie to może nawet z rok pracy u mamy i ma z dekadę na 🚲.

EHH... to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie to podoba, ale vanem tez mozna zwiedzac swiat.

Dla Ciebie musza byc warunki do grania :).

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrob prawo jazdy, o ile nie masz bo na taka wyprawe najlepiej jakby bylo dwoje kierowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego, mozesz prawo jazdy bez zahamowan w kazdej chwili zaczac robic. Dobrej nocy, milych snow o szerokiej drodze i widoku tego pelnego gwiazd nieba:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2021 o 22:41, Leżaczek napisał:

Z centrum dużego miasta Polski.

Nie trzeba od razu przepuścić można wydawać tylko zysk z inwestycji np dywidendy. Ja nie bardzo na rower, bardziej potrzebuje kierowcy do kampera. Ale temat jest mi bliski, ten dokument to odkrywanie trochę koła na nowo, po prostu ekstremalny minimalizm i wolność finansowa van lajf inaczej ubrane, z mniejszymi wymaganiami. Razem raźniej i bezpieczniej, fajniej dużo by pisać.

 

Ale z którego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2021 o 21:48, AnotherDimension napisał:

Jeżeli chcesz zacząć podróżować to : zacznij od : Słowacji, Republiki Czeskiej i Ukrainy... Bo to jest piękne, żeby zacząć od własnego podwórka, a nie od razu Egipt, Japonia albo ZSRR...  ; O

ŻADEN FACET CI NA TO PÓJDZIE

Bo na takie podróżowanie potrzeba dużo pieniędzy, a mało kto kto ciężko zarobił swoje oszczędności chce je tak łatwo przepuścić, dla Twojego kaprysu ; O

MOŻE ZNAJDZIESZ TAKIEGO FRAJERA, chociaż wątpię ; )

I na marginesie : ile znasz obcych języków ? czy umiesz sama upolować rybę ? albo dinozaura ? no chyba nieeee... Musisz być bardzo młodą dziewczyną, skoro takie bzdury masz w głowie ; O Może najpierw znajdź w Polsce to miejsce gdzie jest zaburzona grawitacja, ooo - TO JEST CIEKAWE! bo co ? bo to w Polsce ? a Polska to nie jest ciekawa tak ? Powiem Ci tyle, słaba prowokacja, bo nie wierzę że gadasz na serio. A jak gadasz na serio : TO WYRUSZAJ W ŚWIAT JUŻ DZIŚ - SAMA - po co Ci facet do tego ? na pustyni chcesz uprawiać seks ? od razu mówię : dziecko nie przetrwa. Zejdź na ziemię kobieto/dziewczyno/dziecko drogie zgaduje : 19 lat ? ; ]

I MÓWI TO CZŁOWIEK, KTÓRY SAM BYŁ W KILKU KRAJACH, NP. CYPR I ANGLIA.

Bo ja tam byłem dla ludzi - dla pogadania z nimi - a nie żeby gryźć ten piach...

ŻAŁOSNE

 

Ale w Europie to ja już byłam w tych krajach i jeszcze w dziewięciu innych,w Egipcie także.Po co mam tam znowu jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym chyba nie obejrzałeś specjalnie tego filmu bo ten facet w nim pokazuje że do podróżowania wcale nie potrzeba dużo pieniędzy.Jak ktoś jest rozlelany przez życie to bez większej gotówki nigdzie nie ruszy ale ja nie szukam lalusia tylko faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2021 o 19:39, Nemetiisto napisał:

Jestem z miasta, to widać...🎼🎵🎶🎹😜

Białystok.

Przepraszam ale za daleko,nie uda nam się wcześniej dobrze poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2021 o 01:12, AZS56 napisał:

Tez mi sie to podoba, ale vanem tez mozna zwiedzac swiat.

Dla Ciebie musza byc warunki do grania :).

 

Van także jest nie najgorszy choć w stosunku do Piotra bardzo sofcikowy.

Jest masę filmów na youtube o ludziach podróżujących prawie za darmo vanami, nie myślałam że tak dużo ludzi tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum trudno ci będzie kogoś takiego znaleźć, pojeździj latem po polach namiotowych tam spotkasz takich co się niczego nie boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×