Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ankapogadanka

Faceci to kłamcy i tchórze

Polecane posty

Przed chwilą, Sofi napisał:

Nie irytuj się, zemsta najlepiej smakuje na zimno .Tak poważnie przykre, i myślę, że dobrze jest takiemu chłopaczkowi  wygarnąć z klasą i się nie przyjaźnić.

Nie zamierzam się mścić nie chcę dla niego złego mimo wszystko lecz chcę tylko by mi odpowiedział na kilka pytań i potem powiedzieć mu co czuję ale nie z gniewem, nie o to chodzi i to będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Pisałaś tylko na forum napisał jest Grześ  dziwne to jakieś.

nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dobra zmiana napisał:

no mogl ale nie zrobil znasz jaki sposób żeby zmuszac ludzi żeby robili to czego nie chca ? pisanie na forum chyba średnio skuteczne. 

 

Innego sposobu nie widzę a wiem że tu wchodzi często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Tylko na forum z nim pisałaś?  widziałaś go na oczy?

Pisało parę osób Grześ tylko napisał jedno zdanie ?

Nie spotkaliśmy się jeśli o to chodzi natomiast wymienielaiśmy sie tez i zdj. Odezwał się widząc to wszystko lecz wymigał ponoc zdrowiem i nie chciał dziś rozmawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

No widzisz akurat kobiety które spotkałem były w ignorancji znacznie lepsze, człowiek zastanawiał się dlaczego o co jej chodzi? dlaczego nagle olewa ? zwłaszcza jak nie powiedziało się nic głupiego czy przykrego.

I ja taką osobę spotkałam po drugiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

No i nie zapaliła ci sie czerwona lampka, że chce się tylko zabawić, skoro gada z jakąś inną na boku  ?

Może przestraszył się żony albo dostaje to co chce od innej, gdzie nie musiał sie tyle starać . 

Tzn ja sadziłam że chce tylko znajomości na innej zasadzie owszem był moment gdzie to szło juz w takim kierunku ale niby mieliśmy zatrzymac się w odpowiednim czasie to miałabyc tylko niewinna zabawa choć przyznam że nie mogła nia być, mówię to z logicznego punktu widzenia, natomiast weszłam w to bo juz wtedy coś czułam do niego czego nie powinnam a on to podsycał mówiąc to samo co było oczywiście kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę że macie mało info na ten temat to i tez trudno to pojąć jak to było, tak samo nie będąc w mojej skórze i nie mając mojego charakteru ponieważ jestem bardzo wrażliwa osobą i do tego z konkretnymi wartościami i zasadami. Nie mogę wile powiedzieć tez tutaj by mu nie zaszkodzić, tym bardziej jego zonie czy dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal ogromny mam po prostu, że rozbudzał uczucia we mnie kłamstwami na temat własnego rzekomego uczucia w wiadomym tylko celu oraz że mnie olał i olewa nadal, że nie szanuje. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ankapogadanka napisał:

Zapewne masz na myśli jakieś drobne kłamstewka typu ładna fryzura, ja wiem ale to co innego nie o to chodzi.

Czyli wartościujemy kłamstwo? Kto ustala granicę? Jest jakiś kodeks kłamstw dozwolonych? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Czyli wartościujemy kłamstwo? Kto ustala granicę? Jest jakiś kodeks kłamstw dozwolonych? 🤔

Nie nalezy kłamać w istotnych sprawach a np. uczucia takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duży ogórek napisał:

Nie żartuj nie na moją percepcje ilu pisało dziś?

 

ale nie rozumiem jak to ilu pisało gdzie i o co dokładnie chodzi bo nie rozumiem? Pod moimi tematami widzimy ile pisze a do mnie on tez sie odezwał więc o co pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

PO CO ? normalna kobieta słysząc facet z żoną i dziećmi szuka dalej i się nie zatrzymuje.

Bo ja nie szukałam wtedy związku. To on mnie zaczepił na forum w jednym tylko celu lecz ja tego wtedy nie pojęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

PO CO ? normalna kobieta słysząc facet z żoną i dziećmi szuka dalej i się nie zatrzymuje.

Pisać i tak zwyczajnie mieć znajomych wśród żonatych i z dziećmi przeciez można, w parcy mamy takich i tylko tak sadziłam że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, irukangi napisał:

Czytam ,czytam i nie ogarniam. Byłaś z nim fizycznie? Czy tylko netowo ? Widziałaś jego ? Czy jego zdjęcie?

Zdjęcia. Nie spotkaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ankapogadanka napisał:

Nie nalezy kłamać w istotnych sprawach a np. uczucia takie są.

Życie i śmierć też. Nie ma nic bardziej poważnego.

Masz małe dziecko chore na raka. Wiesz, że zostało mu najwyżej kilka dni życia. Ze łzami w oczach pyta Cię: "mamusiu czy ja niedługo umrę"? Odpowiadasz: "tak kochanie, popojutrze". Bo przecież szczerość w ważnych sprawach to oznaka szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

Życie i śmierć też. Nie ma nic bardziej poważnego.

Masz małe dziecko chore na raka. Wiesz, że zostało mu najwyżej kilka dni życia. Ze łzami w oczach pyta Cię: "mamusiu czy ja niedługo umrę"? Odpowiadasz: "tak kochanie, popojutrze". Bo przecież szczerość w ważnych sprawach to oznaka szacunku.

Nie powinieneś przytaczać takich przykładów by udowodnić jakieś twierdzenie tylko i wyłącznie by o nim dyskutować i pokazać swą rację. Ja tu opisuje konkretna sytuację swoją, tak gdybać można na miliardy sposobów jak sie komus nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

A będzie boleć? jak cholera, przygotuj się na przynajmniej 12 godzin ciągłego bólu przed zgonem.

zawsze można dalej to pociągnąć 🤗

Uważacie takie tematy jakśmierć i cierpienie dziecka za sposób na forumową grę słów z nudów to kończe tę rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ankapogadanka napisał:

Nie powinieneś przytaczać takich przykładów

Niewygodne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ankapogadanka napisał:

Uważacie takie tematy jakśmierć i cierpienie dziecka za sposób na forumową grę słów z nudów to kończe tę rozmowę.

Ucieczka to też metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Niewygodne co?

Ja mogę rozmawiac i dyskutowac na każdy temat nawet najbardziej niewygodny natomiast Ty nie rozumiesz że kogoś temat śmierc dziecka może boleć, widać sam tego nie przezyłeś i ciesz się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Ucieczka to też metoda.

To nie ucieczka tylko nie widzę sensu rozmawiać z osobami którymi zwyczajnie się nudzi gdy ja cierpię. Jestem szczerą osobą a nie kimś kto chce gierek słownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Trzeba znać się na czarnym humorze by to zrozumieć.

Jak tego nie rozumiesz to byśmy się nie dogadali, bo nie lubie ludzi którzy mnie ograniczają co nie wypada mówić. 

Oczywiście mówić możesz wszystko tak jak Grzegorz może robić wszystko ze swoim życiem łącznie z niszczeniem życia sobie, rodzinie i innym kobietom. Natomiast powtarzam- gdybyście przezyli smierć dziecka byście o tym nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ankapogadanka napisał:

Ja mogę rozmawiac i dyskutowac na każdy temat nawet najbardziej niewygodny natomiast Ty nie rozumiesz że kogoś temat śmierc dziecka może boleć, widać sam tego nie przezyłeś i ciesz się z tego.

Nie trzeba było wić się jak piskorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, irukangi napisał:

To Ty zakochałaś się w literkach ? I fotce (niewiadomo czyjej)?

A może Ty z botem pisałaś lub z jakimś projektem?

To albo provo albo powinnaś zajrzeć do lekarza. 

Nie będę dyskutowac z Tobą ja jestem szczera i prawdziwa lecz rozumiem masz prawo nie wierzyć to net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ankapogadanka napisał:

Oczywiście mówić możesz wszystko tak jak Grzegorz może robić wszystko ze swoim życiem łącznie z niszczeniem życia sobie, rodzinie i innym kobietom. Natomiast powtarzam- gdybyście przezyli smierć dziecka byście o tym nie mówili.

Odwracasz kota ogonem od faktu, że szczerość nie jest tożsama z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×