Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bohema1

Opinie na forum

Polecane posty

Tak czytam i czytam. I mam pytanie.  Jak odnosicie się do rad udzielanych na forum? Czy nimi się kierujecie w swoich sprawach/ problemach ? Czy zawsze były trafione i posłużyły w rozwiązaniu sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Musiałbym być desperatem albo kompletnym głupcem, żeby w jakiejkolwiek ważnej sprawie szukać porady u całego internetu, a do tego sprowadza się proszenie o opinię kafeteryjny chór randomow. 

Czasem mozna wyrwać z kontekstu dobra rade, serio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bohema1 napisał:

Tak czytam i czytam. I mam pytanie.  Jak odnosicie się do rad udzielanych na forum? Czy nimi się kierujecie w swoich sprawach/ problemach ? Czy zawsze były trafione i posłużyły w rozwiązaniu sprawy ?

Można wziąść opinie pod uwagę, przemyśleć wszystkie za i przeciw, ale ostatnie zdanie zawsze musi należeć do ciebie. To twoje życie, twoje decyzje, twoje uczucia, nikt nie przeżyje życia za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bohema1 napisał:

Tak czytam i czytam. I mam pytanie.  Jak odnosicie się do rad udzielanych na forum? Czy nimi się kierujecie w swoich sprawach/ problemach ? Czy zawsze były trafione i posłużyły w rozwiązaniu sprawy ?

Oczywiście tak. Kilka mądrych głów przekazało coś bardzo ważnego w rozciągniętym czasie i sprawiło, że... dopowiedz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kotarba 91 napisał:

Bez dopowiedzeń i domysłów. Które mądre głowy i co przekazały?

Nie pamiętam większości osób, które są mądre i nauczyły mnie latać. A te, które pamiętam nadal się przemieszczają od czasu do czasu i niosą dobrą radę. A co? Myślisz, że jesteś jednym z nich? Pierwszy raz cię widzę to raczej ciebie tam nie było, wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kotarba 91 napisał:

Gdybyś przeczytała tutaj coś wartościowego, nie napisanego przez trolla z wirtualnej polski albo mizoginów z rodzaju "downhill", to z pewnością padłyby teraz konkrety. A tak, sama nie wiesz, nie pamiętasz, ale na pewno coś i ktoś był. 😉

Daj mi święty spokój i nie podpuszczaj mnie więcej.;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×