Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witajcie, mam powazny problem. Ostatnie miesiące moje cykle trwaly 26 27 27 dni. W grudniu doszlo do pęknięcia prezerwatywy, byłam wówczas dzien po skończonej miesiaczce, uznałam ze niema sie czym martwic, niestety mam nerwice i kiedy pewnego dnia zabolal mnie brzuch pomyślałam jestem w ciazy! I tu się zaczęło piekło (nie wiem skąd taka fobia naprawdę nie wiem) mam ataki paniki i cały czas jestem w lęku.

Przechodze do sedna, juz 10 dni przed spodziewana miesiaczka zaczęłam robić testy codziennie każdy byl negatywny. Kiedy miesiaczka spóźniła się o 2 dni poszłam na beta hcg. Wynik wyniósł <0.1. Tej samej nocy dostalam miesiaczki ktora trwała 5 dni jak zwykle. Po 2 dniach od zakończenia miesiaczki zrobilam test-negatywny, kolejny dzień-negatywny. Czuje się fizycznie normalnie ale wciąż mysle ze jestem w ciazy!! Czy mam jakieś podstawy by tak myśleć? Od tamtej wpadki minęło 35 dni. Cale dnie czytam i analizuje nie moge juz.. mam leki od psychiatry od paru dni. Czy moge być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na ciążę, bierz leki (dobrze że poszłaś po pomoc), zrób sobie kakao, owiń się puchatym kocykiem i włącz ulubiony serial

 

Jeśli może Ci to jakoś pomóc - idź do ginekologa-położnika, który w gabinecie posiada aparat USG i zrobi Ci od ręki to badanie - może pusty ekran pomoże Ci z tego wyjść.

Edytowano przez Gość_2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś w ciąży, następnym razem po prostu idź do lekarza po tabletkę PO

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja wygląda dosyć poważnie, nie bagatelizowałabym tego. Najrozsądniej będzie jak udasz się z tym do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nazwa00000 napisał:

Witajcie, mam powazny problem. Ostatnie miesiące moje cykle trwaly 26 27 27 dni. W grudniu doszlo do pęknięcia prezerwatywy, byłam wówczas dzien po skończonej miesiaczce, uznałam ze niema sie czym martwic, niestety mam nerwice i kiedy pewnego dnia zabolal mnie brzuch pomyślałam jestem w ciazy! I tu się zaczęło piekło (nie wiem skąd taka fobia naprawdę nie wiem) mam ataki paniki i cały czas jestem w lęku.

Przechodze do sedna, juz 10 dni przed spodziewana miesiaczka zaczęłam robić testy codziennie każdy byl negatywny. Kiedy miesiaczka spóźniła się o 2 dni poszłam na beta hcg. Wynik wyniósł <0.1. Tej samej nocy dostalam miesiaczki ktora trwała 5 dni jak zwykle. Po 2 dniach od zakończenia miesiaczki zrobilam test-negatywny, kolejny dzień-negatywny. Czuje się fizycznie normalnie ale wciąż mysle ze jestem w ciazy!! Czy mam jakieś podstawy by tak myśleć? Od tamtej wpadki minęło 35 dni. Cale dnie czytam i analizuje nie moge juz.. mam leki od psychiatry od paru dni. Czy moge być spokojna.

Ty nie do ginekologa powinnaś iść tylko do psychologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę dl gin we wtorek a do psychologaw

W poniedziałek.  

Przepraszam za te oznaczenia ale nie ogarniam jeszcze kafeterii@gość 2

2 godziny temu, Iwna napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko kochana kobieto przestań się nakręcać... Dzień po skończonej miesiące... Jest bezpłodny dzień... Nawet jak masz krutkie cykle to jak miałaś okres... Test negatywnyo się czymś zajmij... A nie doszukuj się objawów gdzie ich nie ma... Ja uprawiałam sex bez zabezpieczenia w ostatnim dniu miesiączki i miałam stosunek przerywany... I spokojnie czekam na okres który może się nie pojawić bo mam problem z owulacją ( miałam kontrolne badania robione ). I też panikowałam 5 dni ( bo nie jestem z tym gościem już ). I mam pms bóle piersi nie dobrze mi ciągle chodzę do toalety... Ale mam to w nosie i czekam na okres który może się pojawić nawet za miesiąc ( a normalnie za 5 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×