Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
basia_petla

CATERING DIETETYCZNY OD VICTORY DIET

Polecane posty

a tak się składa, ze znam i polecam 🙂 teraz akurat mam przerwe bo jestem za granicą aktualnie ale po powrocie na pewno do nich wrócę. masz tam dużo róznych diet do wyboru, ja byłam na tej zbilansowanej ( za rada ich dietetyka). miła obsługa no i ceny mają konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Łodzi też dowożą od jakiegoś czasu, zamawiam u nich od początku tego roku. Njapierw planowałam miesiąc próbny ale już wiem, ze przedłuze abonament na kolejne miesiące. Teraz pracuje w domu i gdyby nie taka dieta to pewnie non stop bym coś pojadała a potem wróciła do biura z 10 kg cięższa haha:) smacznie i niedrogo, ja polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi dziewczyny, szczerze mówiąc na takie opinie liczyłam 🙂 dietę już zamówiłam, dostawa od najbliższego poniedziałku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak tam basia zadowolona jesteś z diety? jak Ci idzie :)? daj znać 🙂 ja jestem własnie po kolejnych pomiarach i znów kilka kg w dół a ile cm w obwodach - ehh podoba mi się to 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie! no pewnie, ze jestem 🙂 nie wiem jak to możliwe ale zapomniałam już o słodyczach, które do tej pory były moją zmorą. Nie mam totalnie ochoty na podjadanie. na spadek wagi musze jeszcze poczekac troche ale juz czuje się lzej i dobrze mi z tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie jestem na diecie 1:1, kiedyś to była dieta cambridge. Dieta z nimi to nie katorga, bo mają wiele pysznych dietetycznych słodyczy. Jestem mega zadowolona 😄 Z tego co wiem to mają też konsultantów w Warszawie. Mnie moja konsultantka bardzo pomogła a do tego świetnie motywuje i wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×