Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sono_Sportiva

Nie lubiłam karierowiczów a teraz sama się nią staję

Polecane posty

Nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo zmieniła mnie moja obecna praca. Kiedyś byłam wyluzowaną dziewczyną, która do pracy chodziła tylko odbębnić swoje, żyłam tylko związkiem, czasem wolnym, imprezy, zakupy, sport etc. A teraz praca stała się moim życiem. Kiedyś nienawidziłam ludzi karierowiczów, którzy zasuwali jak głupi, wyrabiali sobie kontakty, pchali się do góry i chcieli istnieć. A teraz sama zaczynam to robić. Praca to najważniejsza część mojego życia, Ci ludzie, jeśli można się w cokolwiek dodatkowo zaangażować, projekty, akcje to od razu w to idę, imponują mi kierownicy, dyrektorzy działów, lubię kiedy mnie zagadują, chwalą, no duma mnie wtedy rozpiera i z miesiąca na miesiąc poznaje coraz więcej ważnych ludzi w firmie. I marzy mi się skończyć studia i być tam razem z nimi. I nie wiem jak do tego doszło, kiedyś osiedlowa luziara, chłopak ala "blokers", na tych pedantów w garniakach z walizką to plułam a teraz pluję na blokersów, dennych intelektualnie i bez aspiracji życiowych. Mam gdzieś jakieś imprezy, chcę wykształcenia, dobrze płatnej pracy, poważania, ładnego domu i inteligentnego gentlemana za faceta. W życiu bym nie powiedziała że taka będę. Musiałam się wygadać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×