Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Natalia7

Krwiak podkosmówkowy

Polecane posty

Cześć! Czy któraś z Pań miała w ciąży krwiaka podkosmówkowego? Jestem w 17 tygodniu ciąży, 2 tygodnie temu rano obudziłam się z całymi spodenkami zalanymi krwią. Natychmiast pojechałam do lekarza, okazało się że to krwiak podkosmówkowy o wymiarach 1,8 x 4,7 cm. 3 dni w szpitalu z wstawaniem tylko do wc, duphaston 10 mg 3x1 i był spokój. Po kilku dniach zaczęłam plamić na brązowo, zadzwoniłam do mojej Pani doktor i powiedziała, że to oczyszczanie się krwiaka. Wczoraj w nocy obudziło mnie mokre uczucie, zalała mnie krew ciemno czerwona i był jej dosyć sporo. Pojechałam do szpitala, krwiak jest większy, ale serduszko dziecka bije, prawdopodobnie to krew z krwiaka i mam tak krwawić przez kilka tygodni powiedzieli mi że to normalne i nie mam powodów do niepokoju, ale jednak non stop się martwię :/ Moje pytanie do Was; Czy wy też miałyście po krwiaku krwawienia żywą lub ciemną jak w okres krwią czy tylko brązowe plamienie? Dodam tylko, że dużo krwi spływa tylko w nocy, a w dzień są tylko jasne plamki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam w 9tc bardzo duże krwawienie przez jeden dzień, później do 14 tc brązowe plamienia. Krwiak się opróżnił

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mialam krwiaka prawie 10 cm. Rowniez dostalam mocnego krwawienia, ale bylo ono jednorazowe, potem przez ok 2 tyg takie oczyszczenie sie brudnej krwi. Bralam 2x3 duohaston, 2x3 luteina pod jezyk, magnez, wit c i sporo odpoczynku. Po miesiacu bylo juz ok, ale bylam w ogromnym stresie. Teraz jestem w 23 tc i mam nadzieje, ze wszystko ok. Zdrowka zycze! 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×