Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie chciałabym zrezygnować z pracy ale nie wiem jak to zrobić z sensem. Pracuje tam prawie 3 lata mam umowę na czas nieokreślony i przestała mi odpowiadać atmosfera w pracy zaczyna mnie poważnie męczyć jak pomyślę że mam tam iść to żyć mi się odechciewa. Nadal tam pracuję ale wysłałam cv do innej firmy. Jak mam się zachować jeśli mnie przyjmą w innej pracy a będę chciała odejść z poprzedniej bez wypełnienia okresu wypowiedzenia żebym mogła odejść od razu z dniem, w którym przyniosę wypowiedzenie żeby pracodawca przyjął moje wypowiedzenie nie robił mi problemów, żebym otrzymała ostatnie wypowiedzenie i pieniądze za zaległy urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,też tak miałam:) Powiedziałam pracodawcy, że chcę spróbować czegoś innego i poszedł mi na rękę dając miesięczny urlop bezpłatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim to nie przejdzie. Jedni mi mówią żeby jak mnie przyjmą załatwić od lekarza zaświadczenie że ta praca ma zły wpływ na moje zdrowie inni że za porozumieniem stron tylko że na drugie może mi się nie zgodzić a ja nie chce wyjść na świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj jeszcze na dziale prawnym forum netkobiety kropka pl.

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kasia1997 napisał:

Z moim to nie przejdzie.

Jeśli nie da się z nim dogadać po dobroci to jest tylko jeden sposób. Jeśli nie masz aktualnych, okresowych badań lekarskich, które powinny być robione przed przyjęciem do pracy i chyba powtarzane co jakiś czas tylko nie pamiętam co jaki, to możesz odejść z dnia na dzień bez wypowiedzenia właśnie z powodu braku aktualnych badań.

Zawsze możesz też zerwać umowę ale co wtedy pomyśli sobie nowy pracodawca? Że w przyszłości możesz także z nim zerwać umowę. Chociaż z drugiej strony, jak już Cię przyjmie to i tak niczego to nie zmienia. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×