Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
iXper

Od 3 tygodni się nie masturbuję czy to normalne?

Polecane posty

Jeszcze miesiąc temu potrafiłem robić to nawet 2-3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka źle sformułowałem pytanie, znaczy się masturbuję się. Rano na siłe do zdjęć Krystyny Pawłowicz i wyobrażam sobie grę wstępną z nią, a wieczorem idę do wanny i oglądam filmy latynoskich hot modeli i piosenkarzy wkładając sobie przy tym dildo do odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, dotcom napisał:

cos lepszego wymysl 😕 

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_
8 minut temu, iXper napisał:

?

Wychodzisz na prostą, będą z ciebie ludzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, iXper napisał:

Sorka źle sformułowałem pytanie, znaczy się masturbuję się. Rano na siłe do zdjęć Krystyny Pawłowicz i wyobrażam sobie grę wstępną z nią, a wieczorem idę do wanny i oglądam filmy latynoskich hot modeli i piosenkarzy wkładając sobie przy tym dildo do odbytu.

Wszystko gra, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale poprostu chciałbym zostać gejem, jest ich coraz więcej i jest im poświęcane sporo uwagi. Jeszcze do niedawna byłem zagorzałym korwinistą, ale z biegiem czasu nawróciłem się i dojrzałem, chciałbym być bliżej tolerancji, pozatym wydaję mi się, że każdemu wyjdzie to na dobre, bo ja aktualnie jestem znudzony swoim życiem i szukam nowych doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, iXper napisał:

Przepraszam, ale poprostu chciałbym zostać gejem, jest ich coraz więcej i jest im poświęcane sporo uwagi. Jeszcze do niedawna byłem zagorzałym korwinistą, ale z biegiem czasu nawróciłem się i dojrzałem, chciałbym być bliżej tolerancji, pozatym wydaję mi się, że każdemu wyjdzie to na dobre, bo ja aktualnie jestem znudzony swoim życiem i szukam nowych doświadczeń

Myślę, że środowiska homoseksualne również stają się już „opatrzone” i ludzie przyzwyczajają się do nich. Mógłbyś zostać prekursorem w zupełnie innej dziedzinie. Na przykład mógłbyś zostać transporterem bojowym i zacząć walczyć o równe prawa dla transporterów bojowych. Nie ma też na świecie jeszcze żadnej publikacji o seksualności transporterów bojowych - widzę niszę na rynku. 🌈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dotcom napisał:

czlowiek chcialby cos stworzyc, wyprodukowac, a  produkuje tylko kuupe... eh co zrobisz ;_; czytaj mądre ksiazki np. Paulo Coelho, Blanke Lipinska, Olge Tokarczuk, Tolkiena czy cos...

Wattpad myślę, że wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, iXper napisał:

Jeszcze miesiąc temu potrafiłem robić to nawet 2-3 razy dziennie

Po miesiącu zanikną Ci błony między palcami. Wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×