Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Erykbdb

CO ZJEŚĆ NA ŚNIADANIE, PUSTY ŻOŁĄDEK?...

Polecane posty

JAK ZNAJDĄ SIĘ OSOBY CHĘTNE ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE Z GÓRY DZIĘKUJĘ 😊🍳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jem sniadań. rano pije szklankę wody z cytryną albo energetyka czy czarną kawę z cynamonem - rano tj o 6:50 

potem cały dzień pije wodę, albo soki typu zero kcal. sugar free. i herbaty ziołowe/ zielone/ jerba.

i pierwszy posiłek to dopiero obiad po pracy o 16:30 i żyje, czuje się dobrze mam energię 🙂 

ale nie doszłam do tego o tak z dnia na dzień, najpierw śniadanie było o 9, potem o 11, ostatnio o 13.. przesuwałam granicę.

ostatni posiłek jem do 20:00 

polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to, co na śniadanie, to zawsze polecam owsianki, bo można dodać do nich ulubione orzechy, płatki, owoce itd i za każdym razem smakuje super. 

Ale znam też osoby, które po prostu nie lubią jeść śniadań. Polecam przygotować sobie bulletproof coffee. Parzy się ulubioną kawę, dodaje się tłuszcz MCT albo (to, co ja robię) masło klarowane (ghee) i miesza się blenderem. Kawa jest kaloryczna, ale dzięki temu może zastąpić śniadanie, jeśli ktoś potrzebuje zastępstwa dla śniadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczynaj dnia wegowodanami.

lepiej polaczyc bialko z tluszczem ja np mialam na sniadanie omlet z pomidorami, szczpiorkiem I wkruszonym plastrem sera- to bedzie mnie trzymac do ok godz 13

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×