Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Olekett

Pomocy, ważne

Polecane posty

Cześć, a więc tak mam 16 lat, mój pokój, a pokój rodziców dzieli regibsowa ściana, mieszkamy w tak jakby kamienicy, i mam możliwości przeniesienia swojego pokoju do mieszkania na przeciwko, do mojej babci. Co uważacie? Przenieśli byście? Ja niby jestem chętny ale jak myślę to trochę smutno, bo strącę lekko kontakt z rodzicami i oddale się od mojego kotka. Pomóżcie bo sam nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty możesz sobie odpowiedzieć na to pytanie. Ty znasz sytuację. Nie oczekuj, że ktoś tu na forum który Cię nie zna podejmie za Ciebie decyzję i będzie ona słuszna. Mniej słuchaj anonimów z Internetu, więcej ufaj sobie. Analizuj.

Na Twoim miejscu zadałbym sobie pytanie dlaczego chcesz się przenieść? Co to wniesie dla Ciebie, dla Twojej Babci czy rodziców? Czy Twoja Babcia faktycznie by sobie tego życzyła? Może przeniesienie się na kilka dni "na próbę" bez podejmowania ostatecznej decyzji wchodzi w grę? 

Jeśli nie wiesz co zrobić - osobiście polecam nie robić gwałtownych ruchów. Zastanów się. Przeprowadzisz się jak sam będziesz przekonany.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×