Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam. Na dzisiejszej wizycie u lekarza(mieszkam w UK) dostalam skierowanie na wywolanie porodu ze wzgledu na moj wiek 41 lat. Jestem w 37tc wywolanie za 2 tyg. Z mala wszystko OK, parametry w normie, rozwija sie znakomicie. Teraz pytanie, czy moj wiek jest wskazaniem do wywolania porodu wczesniej tak jak to lekarz sugeruje? Prosze o odpowiedz bo juz nie wiem co robic... Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kekaap79 napisał:

Witam. Na dzisiejszej wizycie u lekarza(mieszkam w UK) dostalam skierowanie na wywolanie porodu ze wzgledu na moj wiek 41 lat. Jestem w 37tc wywolanie za 2 tyg. Z mala wszystko OK, parametry w normie, rozwija sie znakomicie. Teraz pytanie, czy moj wiek jest wskazaniem do wywolania porodu wczesniej tak jak to lekarz sugeruje? Prosze o odpowiedz bo juz nie wiem co robic... Dziekuje

Ta wizyta u lekarza to prywatnie? Miałam ciążę prowadzoną w UK i lekarza to ja widziałam tylko podczas CC 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam dodatkowy scan ze wzgledu na podwyzszona tarczyce I wizyte po scianie u specjalisty I to on wlasnie ze wzgledu na moj wiek skierowal na wywolanie w 39tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W UK opieka nad kobietami w  ciąży jest beznadziejna . Nie zgodziłabym się na wywołanie porodu w 39 tc .Lepiej spokojnie poczekać aż poród sam się zacznie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

W UK opieka nad kobietami w  ciąży jest beznadziejna . Nie zgodziłabym się na wywołanie porodu w 39 tc .Lepiej spokojnie poczekać aż poród sam się zacznie . 

Czy ja wiem, czy beznadziejna. Ja byłam zadowolona. Jest zupełnie inna, ale nie powiedziałabym, że gorsza. A warunków, w jakich się rodzi, nie da się nawet porównać. Chyba, że do prywatnej kliniki w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak warunki lepsze i na tym się kończy . Za co wiedza na temat utrzymania zagrożonej ciąży , porodu , połogu , kp na bardzo niskim poziomie . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AnnaMaria1982 napisał:

Tak warunki lepsze i na tym się kończy . Za co wiedza na temat utrzymania zagrożonej ciąży , porodu , połogu , kp na bardzo niskim poziomie . 

Ja mam zupełnie inne doświadczenia. Skąd czerpiesz swoją wiedzę? Rodzilas w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kekaap79 napisał:

Witam. Na dzisiejszej wizycie u lekarza(mieszkam w UK) dostalam skierowanie na wywolanie porodu ze wzgledu na moj wiek 41 lat. Jestem w 37tc wywolanie za 2 tyg. Z mala wszystko OK, parametry w normie, rozwija sie znakomicie. Teraz pytanie, czy moj wiek jest wskazaniem do wywolania porodu wczesniej tak jak to lekarz sugeruje? Prosze o odpowiedz bo juz nie wiem co robic... Dziekuje

Hej, skonsultuj to jeszcze z jakimś innym lekarzem, bądź dwoma... bo wywoływania w 39tyg? Brzmi dziwnie... to w 42wywoluja... ale nie jestem lekarzem wiec lepiej zaplac i idz do innych lekarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×