Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Electra

Tupet

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Kilkanaście lat temu facet zdradzał mnie z panią X. Przyszedł koniec. Związał się z panią X, która została jego żoną. Wiedząc o moim rozwodzie ten sam facet proponuje mi spotkanie, żeby zdradzić panią X (qrwa!🤯) ze mną. Rozprdolil mnie tą propozycją, nie czuję nic do niego, ale mnie aktywowal. Skąd w człowieku może być tyle sqrwysynstwa. Co Wy macie w głowach? Za ten tupet i bezczelność rozyebac chciałam mu pół życia z ogromną przyjemnością. Taka była pierwsza emocjonalna reakcja. Po ochłonięciu skończyłam znajomość. Nie ma drugiego dna i ciągle żywych uczuć. Przez kilkanaście lat był co kilkumiesięcznym zapytaniem "co słychać?" bez emocji.

Szkoda, że facetom brak zrozumienia, empatii, ludzkich uczuć. Mam nadzieję, że warto było za te nic gn.oic.

Wy panowie myślicie co robicie?

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Kilkanaście lat temu facet zdradzał mnie z panią X. Przyszedł koniec. Związał się z panią X, która została jego żoną. Wiedząc o moim rozwodzie ten sam facet proponuje mi spotkanie, żeby zdradzić panią X (qrwa!🤯) ze mną. Rozprdolil mnie tą propozycją, nie czuję nic do niego, ale mnie aktywowal. Skąd w człowieku może być tyle sqrwysynstwa. Co Wy macie w głowach? Za ten tupet i bezczelność rozyebac chciałam mu pół życia z ogromną przyjemnością. Taka była pierwsza emocjonalna reakcja. Po ochłonięciu skończyłam znajomość. Nie ma drugiego dna i ciągle żywych uczuć. Przez kilkanaście lat był co kilkumiesięcznym zapytaniem "co słychać?" bez emocji.

Szkoda, że facetom brak zrozumienia, empatii, ludzkich uczuć. Mam nadzieję, że warto było za te nic gn.oic.

Wy panowie myślicie co robicie?

Ja myślę co robię. A Ty zamierzasz zamiast analizować, jakie błędy popełniłaś, że wybrałaś tego faceta, obwiniać wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ja myślę co robię. A Ty zamierzasz zamiast analizować, jakie błędy popełniłaś, że wybrałaś tego faceta, obwiniać wszystkich?

Bez przesady. Naiwny jestes jesli myślisz ze przewidzisz kto cie zdradzi a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Bez przesady. Naiwny jestes jesli myślisz ze przewidzisz kto cie zdradzi a kto nie.

Cześć BoniBluBan, ale czemu ja mam za jej wybory odpowiadać tylko dlatego, że jestem facetem...? 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Cześć BoniBluBan, ale czemu ja mam za jej wybory odpowiadać tylko dlatego, że jestem facetem...? 😩

Chciałeś to odpowiedziales. Wiesz ze nie musisz z pewnych względów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Po coś w to wchodziła? 

Do głowy mi nie przyszło poinformować go o rozwodzie. Nie ja chwaliłam się swoim wolnym stanem, żeby coś ugrać, doniósł mu znajomy. Nieludzki tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój były mąż kilka miesięcy po rozwodzie też nagle poczuł do mnie miętę i zaczął mnie odwiedzać, zapraszać (oczywiście wszystko z podtekstem) chociaż sam był już w innym związku.

Może niektórzy faceci uważają że jak już raz coś wzięli to jest ich na zawsze i mogą sobie brać kiedy tylko chcą?

Pogoniłam kopem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

kobitę z Tobą?

Byłam "pierwsza". Chyba nawet wiem kiedy pojawiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

A to przepraszam. 

Nie brałabym się za zajętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bimba napisał:

Mój były mąż

Proponował mi seks bez zobowiązań jeszcze przed rozwodem. Tupeciarze jak jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Elektryczna znowu sie gubi. W ilości związków i liczbie zdrad. Nie do ogarniecia.

4 x 4. Żadne pogubienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Tutaj ludzie lubia przezywac takie rzeczy. Zauwazylam, ze czasem wiekszosc tych problemow sami tworza sobie w glowach.

Zastanawia mnie to, czy ludzie w duchu tez tak emocjonalnie reaguja na rzeczy, ktore ja mowie lub robie? W sumie mam to w doopie, niech sobie rozkminiaja jesli im sie nudzi.

Teraz będę się zastanawiał,  czy ktoś zakładał gdzieś temat o randce ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Moze ten sie zaliczyl do polowki znowu.

Powinna być jakaś ściąga. Jak się liczy cyberek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kulfon napisał:

A co, pisales cos do bylego? Czy wyslales komus emotke z usmieszkiem?

Ja juz chyba zaczynam rozumiec dlaczego 2 facetow twierdzilo, ze bylismy w zwiazku choc nie bylismy.

Do byłego? 😈

Pisałem o randkach, z ex się na randki nie umawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałam całkiem przypadkowy kanał i tam dziewczyna coś mówiła, że mężczyźni przypominają sobie o ex jak z obecnymi im nie wychodzi... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio chcecie to wiedzieć?

Nowa osoba to wielka niewiadoma, po byłym mniej więcej wiadomo, czego się spodziewać.
A po drugie, łatwiej zdobyć ex niż nową osobę, bo mózg posiada szlaki emocjonalne związane z uczuciami do byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to mocno się pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo o kogoś nowego trzeba się bardziej POSTARAĆ !

No chyba to właśnie napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×