Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
84Michal84

Czemu ona nie chce tego przerwac?

Polecane posty

Zona jedzie w weekend do rodzicow, mowila ze pdoesle do mnie jej siostre, ja powiedzialem ze nie, za chwile dzwoni jej siostra, cala w skowronach, mowie jej ze to koniec bo to zle wplywa na moje zycie, powidzialem jej o sytuacji przed metrem, zakazalem jej przyjezdzac bo i tak bedzie jak zwykle, a ona co na to?

ona sie smieje i mowi oj misiu misu, oczywiscie ze zle na Ciebie to wplywa bo mnie juz dlugo nie ma, tymczasem kiedy kazalem jej sobie znalezc chlopaka to ona powiedziala ale po co skoro ty jestes moim chlopakiem, ja ja okrzyczalem i powiedzielem ze jak przyjedzie to ja wyrzuce, a ona sie smieje i mowi tylko yhmmm, jej to wogole nie rusza, jak mam to zakonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kulfon napisał:

Daj numer to zony, ja Wam to przerwe jesli ty nie masz jaj.

pfff.. latwo sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

Zona jedzie w weekend do rodzicow, mowila ze pdoesle do mnie jej siostre,

A niby po co, jesteś mały chłopczyk i sam nie możesz zostać w domu??

Mnie się wydaje, że żona nie jedzie do żadnych rodziców, tylko do jakiegoś fajnego gościa, a Tobie podeśle siostrę, żebyś jej doopy w weekend nie zawracał😎

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Blanca30 napisał:

A niby po co, jesteś mały chłopczyk i sam nie możesz zostać w domu??

Mnie się wydaje, że żona nie jedzie do żadnych rodziców, tylko do jakiegoś fajnego gościa, a Tobie podeśle siostrę, żebyś jej doopy w weekend nie zawracał😎

Ejjj!!!!

Bo przestane Cie lubic 😉

A jak udala sie ostatnio wuzetka?

Poprzednia kontrola wykazala ze zona byla caly czas u rodzicow, ale i tym razem zamontuje jej maly monitoring 😉 Poki co moje male sledztwo potwierdza ze  ona jest niezdolna do takich rzeczy, mam na nagraniu jak splawia brutalnie goscia ktory do niej podchodzi na ulciy wysmiewajac go, co wedlug mnie mogla zalatwic grzeczniej, niz tak go upadalc, ale ona chce zeby siostra mnie pilnowala, ale siostra tez mnie za dobrze nie plinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wuzetka super👍

 

O mamuńciu a tego już nie ogarniam, Ty jako zdrajca żonę śledzisz??

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Pewnie chce rozwodu z jej winy.

Coś jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Blanca30 napisał:

Wuzetka super👍

 

O mamuńciu a tego już nie ogarniam, Ty jako zdrajca żonę śledzisz??

Zazwyczaj, przypisuje się własne cechy ludziom. Zazwyczaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, 84Michal84 napisał:

okrzyczalem(...)

 

jak mam to zakonczyc?

Okrzyczałem 😂 fajne słówko 

 

Jak zakończyć? 

Chyba jednak wolisz by trwało. Inaczej znalazł by się  sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Ejjj!!!!

Bo przestane Cie lubic 😉

A jak udala sie ostatnio wuzetka?

Poprzednia kontrola wykazala ze zona byla caly czas u rodzicow, ale i tym razem zamontuje jej maly monitoring 😉 Poki co moje male sledztwo potwierdza ze  ona jest niezdolna do takich rzeczy, mam na nagraniu jak splawia brutalnie goscia ktory do niej podchodzi na ulciy wysmiewajac go, co wedlug mnie mogla zalatwic grzeczniej, niz tak go upadalc, ale ona chce zeby siostra mnie pilnowala, ale siostra tez mnie za dobrze nie plinuje

Lekarz szybko potrzebny. Myślę że nikt w Twoje urojenia tu nie wierzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Zona jedzie w weekend do rodzicow, mowila ze pdoesle do mnie jej siostre, ja powiedzialem ze nie, za chwile dzwoni jej siostra, cala w skowronach, mowie jej ze to koniec bo to zle wplywa na moje zycie, powidzialem jej o sytuacji przed metrem, zakazalem jej przyjezdzac bo i tak bedzie jak zwykle, a ona co na to?

ona sie smieje i mowi oj misiu misu, oczywiscie ze zle na Ciebie to wplywa bo mnie juz dlugo nie ma, tymczasem kiedy kazalem jej sobie znalezc chlopaka to ona powiedziala ale po co skoro ty jestes moim chlopakiem, ja ja okrzyczalem i powiedzielem ze jak przyjedzie to ja wyrzuce, a ona sie smieje i mowi tylko yhmmm, jej to wogole nie rusza, jak mam to zakonczyc?

I co jeszcze wymyślisz? Ostatnio pisałeś, że żona zaprosiła siostrę do pomocy nad dzieckiem, a później wyjechała do rodziców ciebie wysyłając z nią na imprezę. A teraz dziwnym trafem ona znowu wyjeżdża i siostra ma się tobą opiekować, bo mały chłopczyk jesteś.... Mitomanie postaraj się bardziej że swoimi rewelacjami, bo to co piszesz staje się już nudne i przewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MiaYuko napisał:

I co jeszcze wymyślisz? Ostatnio pisałeś, że żona zaprosiła siostrę do pomocy nad dzieckiem, a później wyjechała do rodziców ciebie wysyłając z nią na imprezę. A teraz dziwnym trafem ona znowu wyjeżdża i siostra ma się tobą opiekować, bo mały chłopczyk jesteś.... Mitomanie postaraj się bardziej że swoimi rewelacjami, bo to co piszesz staje się już nudne i przewidywalne.

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nei wypowiadaj.

Czytaj dokladnie to co pisze !!!!!

Tak zaprosila ja od poniedzialku do piatku, a od soboty do niedzieli wyjechala, siostra wziela mnie na domowke, wszystko jest tam tak napisane!!! Od momentu jak zona jest w ciazy jej siostra przyjezdza w takim cyklu, wiec jesli nie czytalas poprzednich tematow lub masz problemy ze zrozumieniem lub braki intelektualne uniemozliwiajace powiazywania faktow i laczenia ich w calosc to nie wypowiadaj sie i nie hejtuj bo to mnie najbardziej wkurza na tym forum. Nie rozmawiam z Toba wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Blanca30 napisał:

Wuzetka super👍

 

O mamuńciu a tego już nie ogarniam, Ty jako zdrajca żonę śledzisz??

No wlasciwie tak mi tu ostatnio ludzie doradzali wiec na wszelki wypadek na wlasna reke sprawdzam czy cos nie jest na rzeczy.

Czy mozesz nie nazywac mnie zdrajaca"??

Edytowano przez 84Michal84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nei wypowiadaj.

Czytaj dokladnie to co pisze !!!!!

Tak zaprosila ja od poniedzialku do piatku, a od soboty do niedzieli wyjechala, siostra wziela mnie na domowke, wszystko jest tam tak napisane!!! Od momentu jak zona jest w ciazy jej siostra przyjezdza w takim cyklu, wiec jesli nie czytalas poprzednich tematow lub masz problemy ze zrozumieniem lub braki intelektualne uniemozliwiajace powiazywania faktow i laczenia ich w calosc to nie wypowiadaj sie i nie hejtuj bo to mnie najbardziej wkurza na tym forum. Nie rozmawiam z Toba wiecej

Piszesz na forum publicznym i mogę się wypowiadać jak chce i musisz się liczyć także z krytyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 84Michal84 napisał:

jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to sie nei wypowiadaj.

Czytaj dokladnie to co pisze !!!!!

Tak zaprosila ja od poniedzialku do piatku, a od soboty do niedzieli wyjechala, siostra wziela mnie na domowke, wszystko jest tam tak napisane!!! Od momentu jak zona jest w ciazy jej siostra przyjezdza w takim cyklu, wiec jesli nie czytalas poprzednich tematow lub masz problemy ze zrozumieniem lub braki intelektualne uniemozliwiajace powiazywania faktow i laczenia ich w calosc to nie wypowiadaj sie i nie hejtuj bo to mnie najbardziej wkurza na tym forum. Nie rozmawiam z Toba wiecej

Może i mam braki, albo może mylę się już w niesamowitych zwrotach akcji opisywanych przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Bolek napisał:

Weź chłopie przestań fantazjować, kiedyś tam wierzyłem że możesz dymać szwagierkę, nawet można uwierzyć że żona zaprosiła siostrę do siebie ale kürwa żona jedzie do rodziców i przysyła siostrę? Po kiego chüja? Napisz jeszcze że żona każe siostrze spać z tobą bo coś tam... A idź... Żona nie przyprowadza koleżanek na noc dla ciebie? Teściowa też jeszcze u ciebie nie nocowała? Spoko żona zalatwi

Tylko nie dymac... bo to prostackie okreslenie.

O boze... zona zaprosila siostre od poniedzialkud do piatku a sama na sobote  niedziele wyjechala do rodzicow. Tam jest jasno wszystko napisane, pozatym mamy taki uklad zona ze ja nie jezdze do jej rodizcow  wogule od poczatku jezdzi do nich sama, a jej siostra od ostatnich 7-8 miesiecy jest u nas w takim wlasnie trybie i tak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×