Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dzejkej

Co myślicie o zwiazku z przyjacielem?

Polecane posty

Hej! Otoz mam świetnego kolege, przyjaciela mozna nawet powiedzieć. Od kilku lat cos sie miedzy nami kręciło, ale oboje bylismy w zwiazkach. Teraz jesteśmy singlami.Ostatnio odbierałam go z imprezy. Pil, ale nie był pijany.  Śmialiśmy sie rozmawialiśmy o wszystkim, pojechaliśmy nawet do innego miasta tyllo po to, by na stacji benzynowej zjeść hotdoga i wypić kawe. Powiedział mi ze nie ma ddugiej takiej dziewczyny jak ja i opowiedział mi plan jak widzi moje życie, a ja czulam ze mowi nie tylko o mnie, ale i o nim. Jak zaczęła lecieć w radio nasza ulibiona piosenka on zlapal mnie za reke i w sumie tak w ciszy przejechaliśmy całą droge powrotna. Zero krępacji. Na pozegnanie nie wiem w sumie jak to wyszło po calowalam go. Ten pocalunek był niesamowity. I tak zleciała kolejna godzina w aucie na rozmawianiu. Gdy przyszła pora rozstania on mnie pocałował, ale tym razdm mocniej i z uczuciem. Następnego dnia pisaliśmy normalnie i było wszystko ok, ale on mi napisał wiadomość typu "nie wkręcaj sie tak mała, nie chce stracić takiej przyjaciółki". Co o tym sadzicie? Heeeeelp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Dzejkej napisał:

Co o tym sadzicie?

Przyjaźń i miłość nie stoi w sprzeczności. Idealnie jest, kiedy partner jest najlepszym przyjacielem. Problem w tym, czy on to rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Przyjaźń i miłość nie stoi w sprzeczności. Idealnie jest, kiedy partner jest najlepszym przyjacielem. Problem w tym, czy on to rozumie?

Pytanie,co według Pana miał na myśli mówiąc, ze nie chce stracić przyjaciółki? To sa zupełnie dwie sprzeczne informacje. Z jednej str mnie całuję natomiast z drugiej str. Pisze takie cos.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
55 minut temu, Dzejkej napisał:

Pytanie,co według Pana miał na myśli mówiąc, ze nie chce stracić przyjaciółki?

Być może uważa, że przejście do bardziej intymnych relacji skutkuje zniszczeniem przyjaźni. Faktycznie zwykle tak jest, kiedy przyjaciele nie chcą się wiązać a tylko przesadzą z bliskością. On prawdopodobnie pomyślał tylko o seksie a nie związku?

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z twoich poprzednich tematow jasno wynika, ze on tej realcji nie chce przenosic na inna plaszczyzne. Traktuje cie jak przyjaciolke i hamuje twoje zapedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×