Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam ostatnio mam dziwny brzuch taki jakby w podbrzuszu większy nabrzmiały i wgl nieraz mnie boli co to może być robiłam z chłopakiem placówkę w październiku i listopadzie ale nie było spermy ani plemników ano jego członka tylko wkładał mi palce.. Robiłam ponad 10 testów ale ujemne czy to ciąża? Od 10 grudnia miałam wrażliwe zapachy na papierosy perfumy nie wiem na początku października miałam wymioty co to może być okres mam normalnie ale skąpy może za dużo przeczytałam na internecie? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znooowuuuu... Już ci pisałam, że bliźniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam ok a ty bys mogła mi szczerze pomoc a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kwiat0a napisał:

Po prostu pytam ok a ty bys mogła mi szczerze pomoc a nie

Pomagam. Ile razy jeszcze zadasz to durne pytanie? Jesteś słabym trollem. Ani śmiesznym, ani denerwującym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iwna napisał:

Znooowuuuu... Już ci pisałam, że bliźniaki.

 

Przed chwilą, Iwna napisał:

Pomagam. Ile razy jeszcze zadasz to durne pytanie? Jesteś słabym trollem. Ani śmiesznym, ani denerwującym. 

Tylko że przez palcówke się nie da zajsc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Staramy się o dziecko co prawda dopiero od 3 miesięcy. Ostatnia miesiączkę miałam 25.01.. Teraz powinna być 21.02 ale jej nie ma zamiast tego jest plamienie które pojawiło się 22.02. Testy zaczęłam robić 18.01 bo już w tedy słabo się czułam wychodziła slabiutka druga kreska a wynika bety 12,8. Jak myślicie jest jakaś nadzieja że się udało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagdaLena123 napisał:

Witam, 

Staramy się o dziecko co prawda dopiero od 3 miesięcy. Ostatnia miesiączkę miałam 25.01.. Teraz powinna być 21.02 ale jej nie ma zamiast tego jest plamienie które pojawiło się 22.02. Testy zaczęłam robić 18.01 bo już w tedy słabo się czułam wychodziła slabiutka druga kreska a wynika bety 12,8. Jak myślicie jest jakaś nadzieja że się udało? 

Beta wzrosła, także powtórz ja jeszcze raz i zobacz czy przyrasta, jeżeli przyrasta to ciaza się rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×