Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
klaudias16

Partner za kratami

Polecane posty

Witam wczoraj mój partner poszedł do więzienia jestem załamana martwię i boję się o niego! Wczoraj byl mój najgorszy dzień w życiu mój partner poszedł do więzienia . Jesteśmy że sobą 7 lat ostatnie przestępstwo popełnił w 2014 roku jak jeszcze nie byliśmy że sobą odkąd jest że mną zmienił się kochamy się bardzo nie potrafimy bez siebie żyć. Przez ten okres csly czas adwokat coś robił i mydlił oczy że nie pójdzie do więzienia aż w końcu ostatnio się nie udało i po tylu latach gdzie życie sobie ułożył mieszkanie wyremontował pracę miał dobra musiał to wszystko rzucić i iść do więzienia . Jak mam sobie z tym poradzić jestem strasznie załamana cały czas płacze. Pomocy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to że nie mam serca bo empatię posiadam ale z całym szacunkiem jakoś mi nie żal takich kobiet. Dobrze wiedziałaś że popełnił przestępstwo (nie ważne że nie byliście wtedy razem wtedy) więc jak to mówią widziały gały co brały, więc nie użalaj się nad sobą tylko weź się w garść i ułóż sobie życie z kimś innym bez historii przestępczej, no chyba że satysfakcjonują Cię tego typu mężczyźni 😋 Ja osobiście nie związałbym się z kobietą która była w więzieniu i miała jakieś przestępstwa za sobą i wolałbym już być sam bo nigdy nie wiadomo co wyniknie ze związku z taką osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×