Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Katuś

To Polsat nie jest Polski?

Polecane posty

7 godzin temu, brokencat87 napisał:

😄😄 wake up. cale życie w niewiedzy, co? jeszcze 2 dni potrwa ten protest to się dowiesz, że pandemia to ściema, szczepionka to mutagen, Mateusz M obywatelem Izraela, a Lechu K zapraszał Izrael do wojny z Polską (wtf).

Proponuję zebys w końcu poszła do psychiatry, skoro wg ciebie pandemia nie istnieje a nasz premier jest żydem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, irukangi napisał:

Pandemia istnieje bo ją QGŁOSZONO ?🤣

Istnieje PLANDEMIA ! 

Premier to tylko marionetka! 

Nie przesadzała bym z tymi teoriami 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj  właściwie tylko chciałem obejrzeć  Tenis z Swiątek i udało się
to zrobić przez internet.Tak więc cała Wasza szopka nie wyszła.Trwajcie w strajku tak długo , jak długo ma trwać " Pandemia" 
Elegancko jak już napierdzielacie tymi reklamami bez przerwy to przynajmniej będziecie płacić od tego podatek mi się podoba 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania do wszystkich tych którym tak bardzo żal prywatnych telewizji, a mianowicie dlaczego te właśnie telewizje nie angażują się kiedy zwykłemu ciężko pracującemu ,szaremu człowiekowi utrzymującemu rodzinę za byle jakie pieniądze dorzuca się ciągle nowe podatki których już dawno nie ogarnia a nikt się nawet nie zainteresuje sytuacją takich osób tylko dopiero wtedy kiedy ktoś próbuje ściągnąć kasę z tych telewizji robi się dym? Nie sądzicie że to trochę dziwne? Dla mnie cała ta prywatna telewizja z jej wszystkimi reklamami za które biorą potężne pieniądze może sobie protestować ale czy tak naprawdę przyjrzał się ktoś ile trwa standardowy półtoragodzinny film w takiej telewizji?
W każdym kraju są podatki. Tylko z Polski trzeba wyprowadzać ile się da
 

DO DOSTAWCÓW SYGNAŁU TV   ITP !!!
W związku z brakiem dostarczania sygnału niemal wszystkich kanałów
telewizyjnych nie widzę podstaw do naliczania pełnej opłaty
za miesiąc luty 2021.  To walka o forsę a nie protest. Mam gdzieś wasze protesty .należy płacić podatki. jak każdy i Koniec NIE zdziwi mnie jak za chwię wiekszość ludzi co mają umowy na platne tv platformy odstąpią od umowy za abonament z winny dostawcy za brak sygnału itd
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Katuś napisał:

Że blokują wizję?

Nawet nie wiedziałem jaki piękny jest świat bez tych reklam 


W żadnym europejskim kraju (i nie tylko) obce media nie mają większości, natomiast u nas decydują i kształtują opinię publicznej co jest bardzo groźne, tym bardziej, że do rządu ustosunkowane są negatywnie i krytycznie. Wystarczy poczytać artykuły na tym portalu, gdzie krytykuje się osiągnięcia a podkreśla niedociągnięcia. Zatrzymywane są komentarze (podejrzewam) hejterów, które nagle mają poparcie tysiąca głosów a wyważone komentarze się likwiduje. to moje zdanie, ale czy tak postępują wolne media?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak wiadomo, 80% rynku medialnego, działającego w Polsce, znajduje się w rękach obcego kapitału, jest bezprecedensowym faktem wśród pozostałych krajów UE. W Niemczech, Francji, Szwecji, krajach Beneluxu czy w każdym innym kraju unijnym, jest odwrotnie - 80% ich mediów jest kontrolowane nie tylko kapitałowo przez ich rządy i nie zdarza się aby atakowały własny rząd i własny kraj, na taką skalę

Trzeba sobie zadać podstawowe pytanie - jakie pieniądze media z kapitałem zagranicznym zostawiają w Polsce, a jakie transferują do kraju swojego pochodzenia?
Mediom się w głowie przewraca. Ciekawe kiedy zapłacicie za przerwę w odbiorze programów.
Ktoś powinien z Wami zrobić porządek i rozpędzić to Towarzystwo wszechobecnej krytyki. Reklamy byście cały czas puszczali i krytykę Rządu .
Do demokracji i pluralizmu trzeba dorosnąć a na pewno umiejętnie korzystać czego mediom brakuje.

Nawet nie wiedziałem jaki piękny jest świat bez tych reklam 

 

 

Pozdrawiam 
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, irukangi napisał:

Dziwne Pytanie . To prywatna firma . Polskie są firmy w których większościowy udział ma Państwo Polskie. 

Narodowość właściciela lub współwłaścicieli nie ma nic do tego. Polsat za swoją działalność w na terenie PL płaci podatki jak każda inna firma do kasy państwa. Pewnie chodzi o to że niektórym się marzy by Polsat płacił podwójny podatek by można go było przeznaczyć na daninę dla ojRydza . Bo ojRydzowi Państwo dopłaca ogromne pieniądze. 

W każdym kraju są podatki. Tylko z Polski trzeba wyprowadzać ile się da
ZARABIAĆ W POLSCE TAK -PŁACIĆ PODATKI NIE
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie zadać podstawowe pytanie - jakie pieniądze media z kapitałem zagranicznym zostawiają w Polsce, a jakie transferują do kraju swojego pochodzenia? Do demokracji i pluralizmu trzeba dorosnąć a na pewno umiejętnie korzystać czego mediom brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nostradamus Devil napisał:

W każdym kraju są podatki. Tylko z Polski trzeba wyprowadzać ile się da
ZARABIAĆ W POLSCE TAK -PŁACIĆ PODATKI NIE
 

Większość firm wyprowadza podatki. Z mediami jest tak, że ja osobiście wolę mieć możliwość oglądania telewizji wolnej, a nie tylko tv, która jest ściśle podporządkowana rządowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobietka napisał:

Większość firm wyprowadza podatki. Z mediami jest tak, że ja osobiście wolę mieć możliwość oglądania telewizji wolnej, a nie tylko tv, która jest ściśle podporządkowana rządowi. 

 Kazdy ma prawo oglądać co chce i jaką tv itp  ?    Mediom się w głowie przewraca. Ciekawe kiedy zapłacą za przerwę w odbiorze programów. ? Chcą protestować to na ulicę, W związku z brakiem dostarczania sygnału niemal wszystkich kanałów
telewizyjnych nie widzę podstaw do naliczania pełnej opłaty Generalnie dla mnie to trwajcie w strajku tak długo , jak długo ma trwać " Pandemia"   Dla mnie całe te prywatne telewizje z jej wszystkie reklamamy za które biorą potężne pieniądze może sobie protestować ale czy tak naprawdę przyjrzał się ktoś ile trwa standardowy półtoragodzinny film w takiej telewizji?


TV patrzę sporadycznie i tak tradycyjnie nic nie ma jedynie co reklamy bez przerwy żałosne :(((

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nostradamus Devil napisał:

 Kazdy ma prawo oglądać co chce i jaką tv itp  ?    Mediom się w głowie przewraca. Ciekawe kiedy zapłacą za przerwę w odbiorze programów. ? Chcą protestować to na ulicę, W związku z brakiem dostarczania sygnału niemal wszystkich kanałów
telewizyjnych nie widzę podstaw do naliczania pełnej opłaty Generalnie dla mnie to trwajcie w strajku tak długo , jak długo ma trwać " Pandemia"   Dla mnie całe te prywatne telewizje z jej wszystkie reklamamy za które biorą potężne pieniądze może sobie protestować ale czy tak naprawdę przyjrzał się ktoś ile trwa standardowy półtoragodzinny film w takiej telewizji?


TV patrzę sporadycznie i tak tradycyjnie nic nie ma jedynie co reklamy bez przerwy żałosne :(((

 

Strajkują, bo chcą zwrócić uwagę na problem. Wiesz u nas w Polsce, tak ostatnio się dzieje, tak ludziom jest dobrze, że co i rusz strajkują..

Co do opłaty za tv, przedstaw swoje argumenty dostawcy i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celem operacji nie jest opodatkowanie, a zniszczenie niezależnych mediów. Z TVPIS nie dowiesz się że handlarz bronią nie rozliczył się z milionów otrzymanych na respiratory, których NIE dostarczył, ani tego, że szpital narodowy za 47 milionów leczył raptem 350 osób (przyjmując tylko lekkie przypadki i mając może z 10% obłożenia), podczas gdy personel innych szpitali nie wyrabia na zakrętach ze zmęczenia. Aha - dla jasności - czyli koszt utrzymania pacjenta w SZN to jest mniej więcej tyle ile w innych szpitalach kosztuje utrzymanie... 30 pacjentów.

W demokratycznym państwie istnieje równość wobec prawa. Tymczasem niezależne media mają bulić, a TVPIS dostaje kilku MILIARDOWĄ dotację na koszt podatnika. A teraz twierdzi się, że kasa z podatku ma iść na NFZ. Serioooo? wystarczyło NIE DAWAĆ dotacji państwowej telewizji, i wyszłoby na to samo. 

15% podatek od reklam, z których utrzymują się media (a podatek nie dotyczy tylko TVN czy Polsatu ale i lokalnej prasy, radia) zarżnie część z tych firm. I o to tak naprawdę chodzi, a nie o to ile to przyniesie zysku państwu. A jeśli przestaną nadawać - to nie będzie już komu pisać o wałkach, które odchodzą na co dzień.

Nawiasem mówiąc, podatek CIT, który JUŻ TERAZ płacą te media to np. 90 mln od Polsatu, czy 33 od TVN. Mało? a rządowa TV nie płaci nic, tylko doi z budżetu (tzn. twoich podatków). Prezenterzy TVPIS zarabiają po 40 tysięcy MIESIĘCZNIE. 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kobietka napisał:

Większość firm wyprowadza podatki. Z mediami jest tak, że ja osobiście wolę mieć możliwość oglądania telewizji wolnej, a nie tylko tv, która jest ściśle podporządkowana rządowi. 

Każdy ma prawo robić co chce sluchać takiej stacji radiowej czy innej tv wolność wyboru  itd   Nie bardzo wiem po co aluzja , proszę jakiś sensowny argument Więc jakie to są stacje wolne twoim zdaniem ? Może mnie oświecisz będę wdzięczny 
 

 

 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nostradamus Devil napisał:

Każdy ma prawo robić co chce sluchać takiej stacji radiowej czy innej tv wolność wyboru  itd   Nie bardzo wiem po co aluzja , proszę jakiś sensowny argument Więc jakie to są stacje wolne twoim zdaniem ? Może mnie oświecisz będę wdzięczny 
 

 

 

 

Pozdrawiam 

Próbowałam (!) oglądać dtv- nie da się, resztę sobie dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×