Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blanca30

Tłusty czwartek!!

Polecane posty

Ja dzis nic nie jem.;

Robilem paczaki w domu tydzien temu dwa razy z kilograma maki, bylo ich baaaardzo duzo nie moglismyz zona zjesc, ale byly bez porownania do tych w sklepie.

Ubijalem ciasto rekoma przez ponad godzine ! Oprocz tego dodale prawie litr spirytusu wiec nie napily sie ani troche tluszczu, marmolada co prawda byla z biedronki ale... pasowala do paczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Blanca30 napisał:

Dziś bijemy rekordy 🍩 🍩 🍩

Smacznego😋

Wzajemnie ☺️ ja dziś robię pączki z konfiturą różaną od babci 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MiaYuko napisał:

Wzajemnie ☺️ ja dziś robię pączki z konfiturą różaną od babci 🙂

rozana jest dobra wymieszana z truskawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, 84Michal84 napisał:

Ja dzis nic nie jem.;

Robilem paczaki w domu tydzien temu dwa razy z kilograma maki, bylo ich baaaardzo duzo nie moglismyz zona zjesc, ale byly bez porownania do tych w sklepie.

Ubijalem ciasto rekoma przez ponad godzine ! Oprocz tego dodale prawie litr spirytusu wiec nie napily sie ani troche tluszczu, marmolada co prawda byla z biedronki ale... pasowala do paczkow

Jeśli jesteś taki "cukiernik" to polecam przysmak prosto z Brazylii, dużo mniej pracochłonny niż nasze pączki, a też pyszny. Czekoladki brigadeiro robi się bardzo prosto, wystarczy składniki zagotować, ostudzić, uformować kuleczki, obtoczyć czym się chce, wiórkami, orzeszkami czy posypkami, do papilotek i gotowe. Takich pralinek nie kupi się w sklepie. PRZEPYCHOTA po prostu 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, MiaYuko napisał:

Wzajemnie ☺️ ja dziś robię pączki z konfiturą różaną od babci 🙂

Takie własnej roboty są najlepsze, a ta konfitura różana....marzenie😀

Ja zjadłam takie z cukierni, sztuk 2 i były całkiem całkiem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2021 o 09:23, Blanca30 napisał:

Jeśli jesteś taki "cukiernik" to polecam przysmak prosto z Brazylii, dużo mniej pracochłonny niż nasze pączki, a też pyszny. Czekoladki brigadeiro robi się bardzo prosto, wystarczy składniki zagotować, ostudzić, uformować kuleczki, obtoczyć czym się chce, wiórkami, orzeszkami czy posypkami, do papilotek i gotowe. Takich pralinek nie kupi się w sklepie. PRZEPYCHOTA po prostu 😋

Robilem cos takiego fakt niezle, paczki tez sa fajne, ogolnie jadlem rozne paczki ale moj przepis jest na bogato wiec sa pycha.

Kiedys wiecej gotowalem, cos pieklem, szczegolnie na poczatku znajomosci i malzenstwa z zona, ale teraz to sporadycznie, na snaidanie ugotowalem sobie ryz i go zjadlem, prosty posilek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2021 o 09:23, Blanca30 napisał:

Jeśli jesteś taki "cukiernik" to polecam przysmak prosto z Brazylii, dużo mniej pracochłonny niż nasze pączki, a też pyszny. Czekoladki brigadeiro robi się bardzo prosto, wystarczy składniki zagotować, ostudzić, uformować kuleczki, obtoczyć czym się chce, wiórkami, orzeszkami czy posypkami, do papilotek i gotowe. Takich pralinek nie kupi się w sklepie. PRZEPYCHOTA po prostu 😋

Ciekawe. Może jakiś przepis byś podrzuciła?. Brzmi fantastiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×