Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kackoo

Wysyłanie zdjęć A zdrada

Polecane posty

Cześć mam 21 lat i od 2.5 roku jestem w związku z moją partnerka, około 1.5 roku temu napisała do mnie jakaś dziewczyna zza granicy z zapytaniem czy nie chce się z nią wymienić nagimi zdjęciami, z racji że akurat miałem ochotę się zmasturbowac postanowiłem to zrobić, całość trwała około godzine, wysłałem jej parę swoich zdjęć I parę ona swoich I po tym się wszystko skończyło, zablokowaniem ją na instagramie( bo tam do mnie napisala) I usunąłem wszystkie wiadomości, nie mialem żadnych wyrzutów sumienia ani nic, po lrostu chcialem sobie zwalic, a nadarzyła sie taka sytuacjia wiec z niej skorzystałem. Jakoś 2 dni temu moja partnerka zapytała się mnie czy sexchat to dla mnie zdrada I odpowiezialem jej ze twk i ona si3 ze mna zgodziła I lo chwili uświadomiłem sobie że 1.5 roku temu zrobiłem coś w tym stylu( sytuacja opisana wyzej) nie był tam żadnego flirtu ani nic, uczuc, noc podobnego, tylko zdjęcia i czysta masturbacja Ale mimo wszystko mam ogromne wyrzuty sumienia od 2 dni, mimo że było to 1.5 roku temu to teraz mnie to zaczęło męczyć, od tamtej pory nic takiego nie zrobiłem I wiem już że tego nie zrobię nigdy, proszę o pomoc, co byście  zrobili w takiej  sytuacji, kochsm moja partnerkę ponad życie i nie wyobrażam sobie jej stracić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kackoo napisał:

1.5 roku temu to teraz mnie to zaczęło męczyć, od tamtej pory nic takiego nie zrobiłem I wiem już że tego nie zrobię nigdy, proszę o pomoc, co byście  zrobili w takiej  sytuacji, kochsm moja partnerkę ponad życie i nie wyobrażam sobie jej stracić 

to kochaj ją i nie "grzesz" już więcej ale jeśli to było jednorazowo i nic więcej nie zaszło i nie będziesz tego robił to nie mów jej o tym

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ddt60 napisał:

to kochaj ją i nie "grzesz" już więcej ale jeśli to było jednorazowo i nic więcej nie zaszło i nie będziesz tego robił to nie mów jej o tym

Dokladnie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, była to jednorazowa akcja I nigdy więcej się nie powtorzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kackoo napisał:

Cześć mam 21 lat i od 2.5 roku jestem w związku z moją partnerka, około 1.5 roku temu napisała do mnie jakaś dziewczyna zza granicy z zapytaniem czy nie chce się z nią wymienić nagimi zdjęciami, z racji że akurat miałem ochotę się zmasturbowac postanowiłem to zrobić...

Powiem tak, gdyby chodziło o zwykłą masturbację, to bym potępiał, gromy ciskał, ba! klątwy rzucał. Ale skoro chodzi o "zmasturbację"... Uuuu Panie Bracie, to już inna sprawa, nie w kij dmuchał. Gdy "zmasturbacja" przyciśnie, to hmm święty Boże nie pomoże. W dwóch słowach: siła wyższa, a zatem wybaczone, rozgrzeszone, odpuszczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bolek napisał:

Zdrada to złamanie ustalonych zasad, waszych zasad a nie ogólnospołecznych. Dla jednych robienie loda to nie zdrada, a dla innych zdrada jest wejście na czat

Nie mieliśmy wtedy ustalonych zasad powiedziała mi o tym parę dni temu, dlatego źle się z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kackoo napisał:

Nie mieliśmy wtedy ustalonych zasad powiedziała mi o tym parę dni temu, dlatego źle się z tym czuje

od dziś postępujesz wg. zasad a na tamto jest przedawnienie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bolek napisał:

Zdrada to złamanie ustalonych zasad, waszych zasad a nie ogólnospołecznych. Dla jednych robienie loda to nie zdrada, a dla innych zdrada jest wejście na 

1 minutę temu, ddt60 napisał:

od dziś postępujesz wg. zasad a na tamto jest przedawnienie

Dzięki za zainteresowanie I za wsparcie!! To dla mnie ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kackoo napisał:

Nie mieliśmy wtedy ustalonych zasad powiedziała mi o tym parę dni temu, dlatego źle się z tym czuje

Wyluzuj. Tragedii nie ma dla mnie gorzej jak dojdzie do kontaktów cielesnych ba do uczuć ale trzeba wiedzieć,że to droga do tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Angel123456 napisał:

Wyluzuj. Tragedii nie ma dla mnie gorzej jak dojdzie do kontaktów cielesnych ba do uczuć ale trzeba wiedzieć,że to droga do tego 

Według mnie też ale po prostu wolałem się dowiedzieć jak to wygląda z punkty widzenia innych osób, do fizycznej i tym bardziej uczuciowej zdrady sie nigdy nie dopuszcze I nie mam zamiaru

33 minuty temu, Bolek napisał:

Zdrada to złamanie ustalonych zasad, waszych zasad a nie ogólnospołecznych. Dla jednych robienie loda to nie zdrada, a dla innych zdrada jest wejście na 

5 minut temu, ddt60 napisał:

od dziś postępujesz wg. zasad a na tamto jest przedawnienie

Dzięki za zainteresowanie I za wsparcie!! To dla mnie ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Prawo nie działa wstecz 😁

Dokładnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×