Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Komis1999

Nie rozumiem pewnej kobiety

Polecane posty

Nie będę zagłębiał się w szczegóły tylko opowiem mniej więcej moją historię i pewnej dziewczyny. Otóż poznałem kobietę x w czasie sezonowej pracy na wakacjach. Połączyła nas dziwna więź zrozumienia. Rozmawialiśmy o wszystkim, dosłownie o wszystkim. W listopadzie zrozumiałem, że się w niej zakochałem i jej to powiedziałem. Ona wyznała, że nic do mnie nie czuje. Mimo tego wciąż mieliśmy kontakt, aż w końcu umówiliśmy się na sex. Spaliśmy w jednym łóżku, a ona następnego dnia wyznała, że dziwnie się czuła śpiąc ze mną w jednym łóżku. Po tym razie do tej pory zrobiliśmy to kolejne 2 razy. Nie potrafię jej zrozumieć w tej kwestii. Niedawno wyznała mi, że uwielbia się ze mną całować i jak ją dotykam. Ostatnio znowu spaliśmy razem w łóżku przytuleni jak para i tym razem powiedziała, że widzi w tym nic dziwnego. Jest kobietą, która naprawdę sporo myśli o sexie i lubi o nim rozmawiać. Nie jest nimfomanką, ale po protsu lubi. Jak ja mam ją rozmieć, bo znaki od niej są sprzeczne po prostu i to bez przerwy. Niby ustaliliśmy, że łączy nasz tylko przyjaźń, ale.... sam nie wiem co mam myśleć.  Jak myślicie? PS. nigdy wcześniej nie miała chłopaka, z kimś się tam spotykała, ale oficjalnie ni była w związku. I dogadujemy się nie tylko w łóżku, ale też normalnie. Potrafimy rozmawiać godzinami. Ona uwielbia mój humor.

Edytowano przez Komis1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Komis1999 napisał:

Jak myślicie?

To jej czyny a nie słowa odpowiadają na Twoje pytania. Kieruj się tym co robi a nie tym co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×