Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
OnMagiaDotyku

Masażysta erotyczny - Facet

Polecane posty

Witajcie Cudowne istoty. Jestem mężczyzną, pasjonatem piękna, człowiekiem uwrazliwionym na dotyk, zmysły, sensualnym. Wiem do jak głębokiego relaksu i rozkoszy można doprowadzić za pomocą, silnych rąk, ciepła, gorącego olejku, piór, przy świecach i pięknej indyjskiej relaksującej muzyki. Człowieka można oderwać na chwilę od rzeczywistości, zabrać gdzieś w krainę relaksu niczym za pomocą medytacji. Jestem profesionalnym masażysta po szkole i z 6 letnią praktyką zawodową w Polsce i za granicą. Kocham wszystkie kobiety i chciałbym dawać Wam z Pasją wszystko co najlepsze właśnie przez masaż. Jednak niestety mam  wrażenie że kobiety w Polsce są bardzo wycofane i nie ufne jeżeli chodzi o masaż erotyczny. Min. Masaż nuru ( body to body ). Myśle że to piekne. Powiedzcie Panie gdzie mogę ogłosić się z Takimi usługami żeby dotrzeć do odpowiednich odbiorczyń i czy waszym zdaniem jest zapotrzebowanie na takie usługi i co o tym sądzicie. Liczę na ciekawe komentarze. Pozdrawiam i wysyłam najlepszą energię. Namaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach..  chętnie bym się oddała w ręce takiego masażysty... Mhhhhh.... 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest usługa dla takich Jadwini, które mąż odumarł. My młodsi znajdziemy sobie jeszcze kogoś osobistego do masażu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj absolutnie nie mogę się z Wami zgodzić. Przez 6 lat doświadczenia ( w wiekszosci za granicą) wiem że takie Panie Genowefy których mąż nie bzyka i mają 70 raczej nie korzystają z takich usług. Za granicą są ta Przede wszystkim młode, zadbane i pewne siebie kobiety. Które w pędzie życia doceniaja głęboki relaks i to że ktoś skupia się w 200 procentach tylko na ich odczuciach. Masaż erotyczny to nie seks proszę tego nie mylić. 

Edytowano przez OnMagiaDotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×