Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
arioch468

Nie wiem co robić

Polecane posty

Witam mam problemu. Spotykam się z dziewczyną którą spotkałem na FB i od tamtego czasu jesteśmy razem kilka miesięcy. Od trzech dni nie pisze do mnie nie wiem dlaczego. Wczoraj zadzwoniłem do niej i spytałem co się dzieje czy ma jakieś kłopoty, czy potrzebuje czasu. I mi powiedziała że potrzebuje czasu bo nie wie czego chce i boi się że ją rzucę. I od tamtego czasu nic cisza od niej nie odpisuj. Już jej mówiłem że dam jej tyle czasu ile potrzebuje i poczekam. Ale wiecie sami jak się za kimś tęskni i jak nie daje znaku życia. Nie wiem co zrobić dać jej czas i czekać czy się odezwie? Czy zapytać co daje z nami bo już się pogubiłem.

Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realna, spotykaliśmy się codziennie albo drugi dzień a teraz wogule. Mamy 8km od siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, arioch468 napisał:

Witam mam problemu. Spotykam się z dziewczyną którą spotkałem na FB i od tamtego czasu jesteśmy razem kilka miesięcy. Od trzech dni nie pisze do mnie nie wiem dlaczego. Wczoraj zadzwoniłem do niej i spytałem co się dzieje czy ma jakieś kłopoty, czy potrzebuje czasu. I mi powiedziała że potrzebuje czasu bo nie wie czego chce i boi się że ją rzucę. I od tamtego czasu nic cisza od niej nie odpisuj. Już jej mówiłem że dam jej tyle czasu ile potrzebuje i poczekam. Ale wiecie sami jak się za kimś tęskni i jak nie daje znaku życia. Nie wiem co zrobić dać jej czas i czekać czy się odezwie? Czy zapytać co daje z nami bo już się pogubiłem.

Pomocy

Wiesz, to się kupy nie trzyma, że dziewczyna Ciebie olewa w obawie przed odrzuceniem. A to, że Ty zamiast to ukrócić chcesz jej dać „tyle czasu, ile potrzebuje” i czekać w nieskończoność, jest tylko pokazywaniem, że na takie chore zachowania będziesz reagował wsparciem. Co następne? W obawie przed zdradą będzie Ciebie zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na przyszłość:
- jeśli z kimś jesteś i osoba ta nie odzywa się - dzwonisz albo jedziesz zobaczyć co się stało najpóźniej następnego dnia, a nie po 2 dniach
- jeśli kobieta sama się z Tobą nie skontaktowała, mówiąc, że ma coś do przemyślenia, wiedz, że prawdopodobnie nie jesteś dla niej tak ważny, jak przypuszczasz
- jeśli mówi sprzeczne ze sobą rzeczy, domagasz się jasnego wyartykułowania problemu - być może razem będziecie mogli go rozwiązać (no chyba, że dla niej nie ma „Was” = wasz związek się nie liczy, więc nie myśli takimi kategoriami) - najlepiej w cztery oczy, a nie przez telefon
- jeśli mimo wszystko postanowisz dać jej czas na przemyślenia, to sam ustalasz ile - max 2 tygodnie - a nie na dzień dobry ustawiasz się w pozycji zdesperowanej pierdoły, z którą nie warto się liczyć i która będzie do us-ranej śmierci czekać na jakąkolwiek oznakę uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, arioch468 napisał:

Czy zapytać co daje z nami bo już się pogubiłem.

Pomocy

Natychmiast z nią porozmawiaj. Jeżeli teraz ma wątpliwości, to już zawsze będzie je miała. 

Na co potrzebuje czasu? Na zastanowienie się czy coś do Ciebie czuje? Czy chce z Tobą być? 

Tego nie da się skarkulować, to się po prostu wie. Zażądaj jasnej i konkretnej deklaracji. W przeciwnym razie, będziesz zabawką w jej rękach.

Szanuj się a wtedy i inni będą Cię szanować.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olimpia napisał:

Natychmiast z nią porozmawiaj. Jeżeli teraz ma wątpliwości, to już zawsze będzie je miała. 

Na co potrzebuje czasu? Na zastanowienie się czy coś do Ciebie czuje? Czy chce z Tobą być? 

Tego nie da się skarkulować, to się po prostu wie. Zażądaj jasnej i konkretnej deklaracji. W przeciwnym razie, będziesz zabawką w jej rękach.

Szanuj się a wtedy i inni będą Cię szanować.

Każdy zasługuje na jasność w sytuacji. Dziwne, że jeszcze ktoś tego nie rozumie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, arioch468 napisał:

Mamy 8km od siebie 

Dawno powinieneś u niej być zamiast pytać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×