Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nigdyzżadna

Jestem 36 letnim prawiczkiem i chciałbym wszystkim dziewczynom z kafe polecić film 6 Plusów bycia w związku z osobą z Zespołem Aspergera

Polecane posty

Warto obejrzeć, może się przekonacie tytuł "6 Plusów bycia w związku, z osobą z Zespołem Aspergera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogh, napisze Ci, że tak poczytałem o tej przypadłości i w sumie pasuje i do mnie obecnie w 33%. Zauważyłem sporo tego z czym kiedys miałem problem. Jako dziecko chodziłem do psychologa i logopedy. Do dzisiaj trudno mi zawiązywać relacje z nowymi ludźmi czy wymuszam od siebie stan empatii, moje związki czy "krecenia" kończą się kiepsko. Za dzieciaka mialem malo przyjaciol, głównie fałszywych, jednak w pewnym momencie życia poznalem super przyjaciół którzy są ze mną do dzisiaj i stanowią niemałe grono. To czym się różniłem z mimiką twarzy czy nawet w sposobie stania obracali jako żart, ale przyjacielski. Wiec to nie jest tak, że masz przekreślone życie, trzeba zwyczajnie wykonać pracę nad sobą i nad tym jak postrzegasz swiat. Ja wszystko opieram na logice / wyliczeniach w jakiejś swojej opartej perspektywie. Kolezanka twierdzi, że czasami jestem jak android bez uczuc, ale nie zawsze. Jak coś odwale to trudno mi przepraszać, ale pracuje nad tym. Pytanie czy chce Ci się taka prace nad sobą wykonać, albo się starać korygować "zle zachowania" przed tym jak je wprowadzisz w życie, to nieco obciążające, ale... daje efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×