Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Czy kobieta może przejąć inicjatywę

Polecane posty

Mam się spotkać z pewnym facetem, jeszcze się nie znamy bo wymienilismy zaledwie kilka zdań, ale bardzo i zależy żeby ta znajomość się rozwinęła a nie skończyła na 1 randce. Dajcie jakieś rady i sposoby na podryw, czy mogę go jakoś zaskoczyc i gdzieś zabrać oprócz spaceru.. No właśnie tu mam problem i to jak się zachować wobec niego zeby nie pomyślał że jestem nudna albo niezainteresowana. Jakie macie pomysły na randke w czasie tego świrusa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale uważam, że źle podchodzisz do tej znajomości - bez luzu, z nadmierną presją i oczekiwaniami. 
Nie ma dobrej metody na to, żeby faceta zainteresować. Nie wiesz, co siedzi mu w głowie. Jeśli przypadniesz mu do gustu, możesz popełnić sporo błędów, a on i tak będzie zainteresowany znajomością. Może także mieć w głowie byłą, albo kompletny śmietnik i wtedy jak piękna i czarująca byś nie była, zawsze może pójść nie tak.

Najlepiej po prostu mieć na uwadze zasady dobrego wychowania, czyli m.in. nie spóźniać się, nie obgadywać byłych, ubrać się starannie itd. - a poza tym zachowywać się prawdziwie i naturalnie.
 

Poza tym to mężczyzna powinien się bardziej starać na pierwszej randce, nie Ty - takie są zasady w naszej kulturze.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zostawisz inicjatywę jemu, nie będzie problemu.....że nie trafisz w jego gust .Wiem ,że jest moda na równouprawnienie, ale nie masz obowiązku jej ulegać .Jak pójdziecie tańczyć ,będziesz prowadzić ?Może on jednak chce zabrać gdzieś Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×