Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RoksanaHot

Pytanie do pań, co myślicie o relacji niewolnica a pan 24/7?

Polecane posty

Witam, chciałabym się zapytać co mysłicie na ten temat, bycie niewolnicą ,seksualną i nie tylko, któraś z was miała takie doświadczenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa. My w łóżku mamy podział na dwie role, Pana dominanta i uległą Sukę. Lubie, gdy mój przyjaciel  będąc we mnie wciska mnie w materac, łapie za ręce, ciągnie za włosy. Jest wtedy jak w Greyu, namiętnie i mocno. Czuć wtedy partnera dużo intensywniej, całym ciałem. Mężczyzna steruje, wydaje rozkazy, natomiast kobieta poddając się sytuacji czerpie przyjemność z bycia uległą i zdominowaną przez silnego, seksownego mężczyznę. Jeżeli w relacji są ustalone stałe zasady, gdzie każda ze stron wie na ile może sobie pozwolić i gdzie jest granica, to jak najbardziej może być wtedy świetny sex. Natomiast co do zniewolenia poza łóżkiem- absolutnie nie. Należy rozdzielać zachowania seksualne od tych codziennych. Każda kobieta powinna mieć swoje zdanie, swoją autonomie i być niezależna 🙂

 

Ps. Jeżeli jest tu dziewczyna, która chciałaby doświadczyć erotycznie czegoś podobnego również w trójkącie 2K+1M, to zapraszamy do kontaktu. Szukamy zdecydowanej kobiety z Warszawy. Posiadamy lokal.

Zapraszamy do kontaktu na:

trojkat.fwb@gmail.com

An & Pi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2021 o 04:34, PrawiczekPzn napisał:

To nie lepiej być tą 2rugą Bigamisty?

Może przypomnę, że w Polsce bigamia jest czynem zabronionym stypizowanym w art. 206 Kodeksu karnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×