Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
G.o.ś.ć

Dobra i miła a jednak zdradziła

Polecane posty

Mój kolega miał bardzo miła i fajną dziewczynę ale ta go zdradziła ze znajomym z pracy

Nie rozumiem jak to się stało, ja też ją znałem od dawna bo był z nią 4 lata. Mnie to nie dotyczy za bardzo no bo to nie mnie ale skoro jest taka dobra to dlaczego zdradziła? czy powinien jej wybaczyć? on mu mówiła że nie chcąco i że  to tak przez przypadek się zdarzyło. Ja myślę że takiego czegoś nie można wybaczyć, według mnie nie powinien jej wybaczyć i tak mu powiedziałem ale nie wiem czy słusznie bo nie chcę mu zniszczyć związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy może być dobry i miły z pozoru, a jaki jest naprawdę lub w różnych innych okolicznościach, tego nie wiemy. Wyraziłeś swoje zdanie i dobra. Kolega jest chyba dorosły, więc decyzję o ewentualnym wybaczeniu czy nie wybaczeniu zdrady, podejmie raczej  sam, nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma to że ona jest fajna i miła do tego że go zdradziła ? Bo nie czaje , wychodziło by na to że tacy ludzie zdrad się nie dopuszczają a ludzie nie mili i nie fajni zdradzają ile wlezie partnera/ke ? 😄 Najlepsze jest że to niechcąco i tak przez przypadek 🤣🤣🤣 Niechcąco to ja mogę 2 różne skarpetki założyć jak jest ciemno i się nie przyjrzę 😂

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czepek to wasz idol napisał:

Ty niechcąco to w ciążę zaszlas xd

Nie prowadzę dyskusji z kalekami umysłowymi , poza tym zejdz ze mnie bo raczej nie chcesz żebym to ja na Ciebie wsiadła.

Edytowano przez Elciaa29
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie ciche i miłe to bywają najbardziej zdradliwe. Cicha woda brzegi rwie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, G.o.ś.ć napisał:

Mój kolega miał bardzo miła i fajną dziewczynę ale ta go zdradziła ze znajomym z pracy

Nie rozumiem jak to się stało, ja też ją znałem od dawna bo był z nią 4 lata. Mnie to nie dotyczy za bardzo no bo to nie mnie ale skoro jest taka dobra to dlaczego zdradziła? czy powinien jej wybaczyć? on mu mówiła że nie chcąco i że  to tak przez przypadek się zdarzyło. Ja myślę że takiego czegoś nie można wybaczyć, według mnie nie powinien jej wybaczyć i tak mu powiedziałem ale nie wiem czy słusznie bo nie chcę mu zniszczyć związku

Też uważam że zdrady nie powinno się wybaczać. Niech zostawi ściere 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tatra napisał:

Też uważam że zdrady nie powinno się wybaczać. Niech zostawi ściere 

Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Co to za jakiś kryptoles zapędy? 🤨

Tak wiem wiem , jestem krypto gejem i krypto lesbijką już zapamiętałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

Ty nie jesteś obiektywna bo swojego  faceta sama zdradziłaś 

 

Tak i mie wybaczył że miałam kochanka

Edytowano przez Czepek to wasz idol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ptaszek w dziupli1 napisał:

A powinien  złapać  za wszarz i wyrzucić  na zbity pysk  zdradzieckiego pasożyta 

Czemu?już dostałam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No właśnie!

Była tak miła 

że nie odmówiła

😄

Dlatego trzeba szukać osobnika agresywnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No nie wiem ...

Taka też może zdradzić, a jak będziesz miał pretensje to jeszcze po mordce dostaniesz w gratisie

Kobiecie czasem strach odmówić 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Mówi kolega do kolegi: - Co byś wolał? mieć piękną żonę, która by Cię zdradzała non stop, czy brzydką, a wierną Ci do końca zycia??

Ten bez namysłu odpowiada - No weź zastanów się... co byś wolał jeść :

gów.no sam, czy tort, ale na spółkę z kolegami ?

😄

 

Słabe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

To ładne zakończenie.

Zwykle jest odwrotnie: laska zdradza, facet płacze i rozpacza za nią, a ona po zejściu z któregoś gibbona i przebrzmieniu urody przypomina sobie o frajerze , który kiedyś ja tak lovcial, staje w jego drzwiach, a ten pada na kolana i daje na msze. Nastepnego dnia biegnie zaklepać termin w UC i klęczy , teraz z pierścionkiem 🙂

Są tacy faceci i takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdrada nie zasługuje na wybaczenie nawet kiedy są łzy czy tłumaczenie typu przez przypadek. Takie partnerki to można mieć na każdym kroku ale właśnie chodzi o to aby budować wspólną przyszłość opartą na szacunku, zaufaniu bo tylko tak osiągnie się wspaniałą przyszłość. Coś co zbudujecie wspólnie da o wiele więcej radości i zaowocuje na przyszłość. 

Nigdy nie jest za późno na naukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lonelyman napisał:

Takie ciche i miłe to bywają najbardziej zdradliwe. Cicha woda brzegi rwie 😉

Fakt. Mnie kiedyś taka poderwała, a rano wyznała, że ma narzeczonego. No i co było robić. Przecież się człowiek nie powiesi 😉 Obiecałem, że w razie czego będę dyskretny i zrobiliśmy jeszcze poranny numerek na pożegnanie 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×