Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Skoro już jestem stanu wolnego

Polecane posty

poza tym mnostwo mezczyzn robi wode z mozgu kobietom po przeczytaniu podręczników czy z rad kolegow i nikt nie rozczula sie nad tym, a tu takie grono wrażliwców. Wzruszyłam sie 🤧

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Niburdiama napisał:

Co byś zrobił? Większość mezczyzn nie ma takich dylematow.

Nie wiem. To wybór tragiczny - w każdym wypadku żałujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wątpię. Tez umiem manipulować. Ale mi sie nie chce bo nie jestem narcyzem.

ale gdzie ja tu manipuluje, po prostu dawałam mu ciasto i sobie słodko cwierkslismy i prezenciki i piliśmy herbatke poznajac rodzine az dostal napadu zazdrosci jak sadze wolajac: ich jest setki? Zako...ą się w Tobie a ja mam nie byc zazdrosny i pod tym pretekstem dal nogę zrezygnowal z herbatek a moze jak mowisz - sie znudzil, co za różnica, nie ma go i problem sie rozwiązał sam - jak przewidywałas babciu ze z tej maki chleba nie bedzie to nie było to, a mi nie chce sie juz budować tylko podoba mi się taki Octi, ktory mowi, ze mu zalezy i przynosi mi kawkę, ciasteczka oraz pieknie patrzy w oczy, na nogi to widocznie ma na mnie ochote również to w czym problem? Gdybym dodała pare krokodylich lez to byś mi współczuła ze uciekl mi Kitek zazdrosnik? 🤧

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem. To wybór tragiczny - w każdym wypadku żałujesz.

Ja tez mam dylemat, z jednej strony nie chce zwiazku, ale chce go schrupać, a On patrzy jak kot na mleko, a z drugiej szkoda sprowadzać na manowce dobrego chlopaka, ale nie chce mi sie juz pic herbatek z rodzinka i gadac o ślubach i dzieciach. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wątpię. Tez umiem manipulować. Ale mi sie nie chce bo nie jestem narcyzem.

wydaje mi się ze masz sie za najmądrzejsza i to w swojej własnej subiektywnej opini. Pytanie czy inni tez cie tak widza ale ciebie to raczej nie obchodzi

A znasz takie slowo jak egocentryk? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

wydaje mi się ze masz sie za najmądrzejsza

A znasz takie slowo jak egocentryk? 

Wydaje mnie sie zaś iz tę jalowa dyskusje o niczym uznalam za zakończoną soł nie cytuj mnie i poszukaj innego rozmówcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Wydaje mnie sie zaś iz tę jalowa dyskusje o niczym uznalam za zakończoną soł nie cytuj mnie i poszukaj innego rozmówcy. 

Proszę drugi bagaz z pleców spada sam. To naprawdę dobry dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

ale gdzie ja tu manipuluje, po prostu dawałam mu ciasto i sobie słodko cwierkslismy i prezenciki i piliśmy herbatke poznajac rodzine az dostal napadu zazdrosci jak sadze wolajac: ich jest setki? Zako...ą się w Tobie a ja mam nie byc zazdrosny i pod tym pretekstem dal nogę zrezygnowal z herbatek a moze jak mowisz - sie znudzil, co za różnica, nie ma go i problem sie rozwiązał sam - jak przewidywałas babciu ze z tej maki chleba nie bedzie to nie było to, a mi nie chce sie juz budować tylko podoba mi się taki Octi, ktory mowi, ze mu zalezy i przynosi mi kawkę, ciasteczka oraz pieknie patrzy w oczy, na nogi to widocznie ma na mnie ochote również to w czym problem? Gdybym dodała pare krokodylich lez to byś mi współczuła ze uciekl mi Kitek zazdrosnik? 🤧

Na początku nawet trochę zabawne są te fantazje mentalnej 8-latki na temat tego, jak wyglądają związki dorosłych ludzi, ale na dłuższą metę robi się to trochę męczące... 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Na początku nawet trochę zabawne są te fantazje mentalnej 8-latki na temat tego, jak wyglądają związki dorosłych ludzi, ale na dłuższą metę robi się to trochę męczące... 

Ja tu w pocie czoła karmię trolle, a Ty mi je płoszysz. Co to w ogóle ma być. 👿

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ja tu w pocie czoła karmię trolle, a Ty mi je płoszysz. Co to w ogóle ma być. 👿

Aaa, jak tak, to bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie. Już znikam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

Aaa, jak tak, to bardzo przepraszam i proszę o wybaczenie. Już znikam 😉

I żeby mi się to nie powtórzyło!!! 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, agent of Asgard napisał:

I żeby mi się to nie powtórzyło!!! 😉

Smutno mi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

 

Tyle teorii. W praktyce faceci dostają jakiegoś pomieszania rozumu jeśli jakaś laska ich zostawia a nie oni ją 😄 ciekawe dlaczego....

Bo takie juz jest ego faceta. Rzucać to on a nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Niburdiama napisał:

wow dziwi mnie ze taka normalna jak Ty osoba nie wspolczuje mi ze Kitek nagle uciekl.

On nie uciekl.. on nigdy nie byl twoj😁🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Lola15 napisał:

On nie uciekl.. on nigdy nie byl twoj😁🙃

Ciebie nikt nigdy nie chcial 

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ciebie nikt nigdy nie chcial

A skad ty możesz wiedziec kto która chciał? To twój podstawowy pocisk wobec innych kobiet. Poparty niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie, nic z tych rzeczy . Namawiała bym na rozwód , pomogła szukać prawnika i mieszkania ...

W moim przedziale wiekowym jak ktoś jest wolny a nigdy nie miał ani żony ani dzieci to trzeba daleko uciekać 🙂

cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pocahontaz napisał:

Tez prawda.

Może niekoniecznie żony, ale partnerki chociaż.

Tez tak uważam. Taki wolny całe życie facet to albo skrajny egoista przekonany o swej zayebystosci, czyli chory. Albo ..chory 😄

lol brutalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

A skad ty możesz wiedziec kto która chciał? To twój podstawowy pocisk wobec innych kobiet. Poparty niczym.

a skąd ona moze wiedziec i ty możesz cokolwiek wiedziec ? To dajcie na luz bo szkoda klawiatury. Same zaczynacie pisać bzdury to odpowiadam wam tak jak wy

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

a skąd ona moze wiedziec i ty możesz cokolwiek wiedziec ? To dajcie na luz bo szkoda klawiatury

My opieramy swoje teksty na tym co sama szczegółowo opisujesz łącznie ze swoją chcica ktora powinna zostać sprawa intymna. Roznica zasadnicza. Zresztą nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Niby tak, ale niektórzy ludzie się po prostu nie nadają do tworzenia stałych związków i tyle 

I to zarówno kobiety jak i faceci 

Niestety to akurat fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

My opieramy swoje teksty na tym co sama szczegółowo opisujesz łącznie ze swoją chcica ktora powinna zostać sprawa intymna. Roznica zasadnicza. Zresztą nieważne.

hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Nie wiem co w tym zabawnego ale to twoj świat. Bajo jajo.

Beka XD

Oczywiście ze nie opisałam tu prawdziwej historii

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2021 o 23:15, Niburdiama napisał:

to zdradzę Wam w sekrecie, że kręci mnie gosc o imieniu Oktawian niesamowicie. Otwarly mi sie nagle oczy i odczuwam magnetyczny pociąg. Nie wiem co robić. 

Mam pytanie w związku z tym tematem (utrzymane w jego konwencji) - ile oktaw ma Oktawian?

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AlainDelon napisał:

Mam pytanie w związku z tym tematem (utrzymane w jego konwencji) - ile oktaw ma Oktawian?

Tyle ile cukru jest w cukrze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Tyle ile cukru jest w cukrze? 

To już było. Jeden "profesor" zbadał temat dokładnie.

Ja pracuję nad doniosłym wynalazkiem! Chodzi o potwierdzenie procentu cukru w cukrze w zależności od podziemnego promieniowania na tym terenie. Bo na przykład w jednym sklepie na półkach po rocznym leżeniu cukier ma 80% cukru w cukrze, a w drugim sklepie ma 90% cukru w cukrze, a sacharyna to ma w ogóle 500% cukru w cukrze. A dzięki mojemu wynalazkowi dojdzie do tego, że w ogóle nie trzeba będzie sadzić buraków na cukier, tyle będzie cukru w cukrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Octi i Kitek to sa tylko figury stylistyczne dla urozmaicenia nudnego samotnego wieczoru w oczekiwaniu na spotkanie z kochanym mezczyzna. Wygłupy styranej zyciem kobiety. 😎🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×