Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magazynywawa

wyposażenie magazynu

Polecane posty

Witam, chciałbym wybudować magazyn w okolicach Warszawy. Szukam firmy lub kogoś, kto poleci mi jakiś dobry sprzęt, w który warto zainwestować. Interesuje mnie również opinia na temat tego jak wygląda kontakt z daną firmą, czy długo czeka się na odpowiedź, jak jest z gwarancją na produkty itd. Aktualnie najbardziej interesują mnie regały magazynowe, paleciaki, urządzenia do pakowania. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie z okolic Warszawy, ale miałam do czynienia z firmą Maglo z Łodzi. W magazynie na pewno warto zainwestować w regały paletowe i półkowe, automatyczny system składowania (u mnie sprawdza się windowy), wózki widłowe - najlepiej elektryczne (jeżeli wózek będzie jeździł przez więcej niż zmianę, to nie daj się wciągnąć w baterie kwasową!), paleciaki, owijarki, bandownice... Oni sprzedają wszystko co wymieniłam. Kontakt jest szybki, mi odpowiedzieli od razu, na oferte czekałam 2-3 dni. Gwarancja jest na rok o ile się nie mylę. Generalnie wszystko poszło sprawniej niż sobie założyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przedsiębiorstwo Movincar https://movincar.pl/o-nas  specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie wózków widłowych dla firm, które potrzebują wewnętrznego transportu za pomocą takich pojazdów. Doświadczeni konsultanci firmy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu, maksymalizując efektywność procesów transportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×